فروش ۶.۹ میلیون دستگاه ۵G در سال ۲۰۱۹ توسط هواوی

فروش ۶.۹ میلیون دستگاه ۵G در سال ۲۰۱۹ توسط هواوی

رقابت حساس بین و سامسونگ و هواوی ادامه دار بوده است و همیشه این دو شرکت بر سر رتبه اول برترین تولید کننده موبایل در دنیا رقابت می کرده اند که توانسته اند رکورد های فروش خارق العاده ای را با هم به ثبت برسانند.

هواوی و سامسونگ این بار خود را در بازار گوشی های ۵G عرضه می کنند و رقابت حساس و شدیدی را در تولید خودرو هایی که شبکه های آنها ۵G می باشد عرضه خواهد کرد و گفته می شود این رقابت یک مسابقه بزرگ و هیجان انگیز بین این دو شرکت تولید کننده موبایل باشد.

سامسونگ اعلام کرده است حدود ۶.۷ میلیون دستگاه موبایل که به شبکه ۵G مجهز بوده اند در سال ۲۰۱۹ به فروش رسانده اند و توانسته اند یک رکورد جالب و قابل توجهی را برای خود در بازار موبایل در دنیا به دست بیاورند که یک آمار جالبی می باشد.

در مقابل این آمار نیز فروش ۶.۹ میلیون دستگاه ۵G هواوی وجود دارد که برتری شرکت چینی را نسبت به سامسونگ نشان می دهد که توانسته است یک رکورد بسیار جالب و خاصی را در بازار های موبایل های هوشمند به نام خود ثبت کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شاید وجود این اختلاف کم در نظر برخی افراد کم و بی چیز باشد اما هواوی این پیشرفت و اختلاف نسبت به سامسونگ را یک حرکت بسیار فوق العاده و جالب در فروش موبایل های هوشمند می داند و اذعان کرده است فروش بالای این شرکت عالی و فوق العاده خواهد بود که نسبت به سامسونگ آمار جالب و خوبی را ثبت کرده است.

فروش 6.9 میلیون دستگاه 5G در سال 2019 توسط هواوی

فروش ۶.۹ میلیون دستگاه ۵G توسط هواوی

هواوی با انتشار حدود ۶ دستگاه موبایل که به تکنولوژی ۵G مجهز شده اند توانسته است این آمار جالب و فوق العاده ای را به ثبت برساند و بتواند یک فروش عالی و خوبی را از خود به جا بگذارد که باعث شد این شرکت از رقیب اصلی خود یعنی سامسونگ بگذرد.

هواوی نیز اعلام کرده است این فروش عالی مدیون کاربران عالی خود بوده است و قصد دارد تا آنها را با سورپرایز متفاوتی شگفت زده کند و قصد دارد تا وسعت خدمات دهی خود را نسبت به سال قبلی افزایش دهد و کیفیت خدمات دهی این شرکت بیشتر از گذشته شود و توانایی این شرکت را به رخ بکشد.

___ با سیم پو باش از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر