فست شارژ ۱۲۰ واتی اوپو ۱۵ جولای رونمایی می شود

وقتی صحبت ازحوالی شارژ می شود، پای مارک های اوپو، ویوو، رلمی و BBK به وسط باز می شود. به نظر می رسد که این روند همچنان هم ادامه پیدا کند چون که فاش شده که اوپو هم اکنون روی شارژ ۱۲۵ واتی خود کار می کند. و آن را از ۱۵ جولای رونمایی می کند. پیش بینی می شود که این فناوری توسط اوپو، رلمی و ویوو و iQoo در آینده نزدیک ارائه شود.

با نگاهی به تیزر، یک پیشخوان چشمک زن در حال افزایش است تا اینکه از ۶۵ واتی به ۱۲۵ واتی برسد. و تاریخ رونمایی هم در آن تیزر ذکر می شود، اما دیگر غیر از این هیچ چیز دیگری را فاش نمی کند.

شارژ ۱۲۰ واتی

با این حال، مارک برند خواهر ویوو یعنی iQoo یک قدم از دیگر رقبا جلوتر رفته و یک شارژر ۱۲۰ واتی را امروز در چین نشان داده است. شارژر جدید برای ساخت گرمای بهتر به ساختار خنک از نوع آرایه مجهز شده است.

iQoo گفت که دستگاهی که از این ویژگی پشتیبانی می کند، باتری مبتنی بر فناوری اختصاصی دو سلولی اوپو را به همراه خواهد داشت. اولین سلول ۶ درجه سانتیگرادی در صنعت و ۵ واتی در هر ۱۲ آمپر شارژ می شود. همچنین گفته می شود که این فنااوری نرخ تبدیل ۹۷ درصد شارژ را دارد. این یعنی باتری معمولی ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را تدر ۱۵ دقیقه کاملا شارژ می کند.

فست شارژ در صنعت چیز جدیدی نیست. اوپو به طور کلی پیشرو در تجارت آن می باشد. و مطمونا هم احتیاط را به همراه دارند. چون که سال گذشته هم شارژ ۶۵ واتی را با رنو ایس همراه کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اگر از انتظار برای شارژ کلافه شدید و دوست ندارید، انتظار تقریبا به پایان رسیده است.

👀

اوپو ۱۳ جولای ۲۰۲۰

مسابقه سریعترین شارژ

با این حال، ویوو یک قدم جلوتر رفته و یک راه حل فوق العده سریع ۱۲۰ واتی را در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ نشان داد. این به دنبال شارژر ۱۰۰ رقیب خود شیائومی بود که می توانست در ۱۷ دقیقه گوشی را شارژ کنید.

قبل از خابیدن گرد و غبار، رلمی می خواست شارژر ۱۲۰ واتی را نشان دهد و آخرین اشاره هم از طرف مدیر عامل ماداو شث بود. علاوه بر این، یک مشاور چینی گفته است که iQOO ماه آینده گوشی هوشمندی رونمایی می کند که شارژ سریع ۱۲۰ واتی پشتیبانی خواهد کرد و گفته می شود قبل از رونمایی تولید انبوه آن شروع شده است.

به هر حال اوپو در پانزدهم جولای می تواند یک دستگاه را با پشتیبانی از شارژ ۱۲۰ واتی جدید یک بار دیگر رونمایی کند، اما باید منظر بمانیم. رلمی، اوپوو، ویوو و iQOO (شرکت خواهر اوپو) منابع خود را با یکدیگر اشتراک می گذارند و از این رو قابل درک است که همه آنها همزمان روی یک میزان شارژ بالاتر کار کنند.

با این وجود، اتفاقات جالبی در این زمینه پیش رو است و احتمالا در روز های آینده اطلاعات بیشتر و بهتری کسب کنیم و به تاریخ ۱۵ جولای اوپو نیم نگاهی داشته باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع twitter

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر