فعالسازی دارک مود در گوشی های قدیمی اندرویدی

فعالسازی دارک مود در گوشی های قدیمی اندرویدی

شاید شما جزو کاربرانی باشید که می خواهید در گوشی اندرویدی خود حالت شب یا همان دارک مود را فعال کنید اما گوشی اندرویدی شما نسخه سیستم عامل پایینی دارد و از این حالت پشتیبانی نمی کند که می تواند مشکل بزرگی به شمار بیاید.

در حال حاضر فقط گوشی های اندرویدی که به سیستم عامل اندروید ۱۰ مجهز شده اند از این حالت پشتیبانی می کنند و کاربران به صورت پیشفرض می توانند از این حالت استفاده کنند که قطعا تعداد کاربران اندرویدی که سیستم عامل آنها بالای ورژن ۱۰ می باشد بسیار کم می باشد.

از همین رو ما تصمیم گرفته ایم آموزش فعالسازی حالت دارک مود در گوشی های اندرویدی که در آنها هیچ قابلیت پیشفرض وجود ندارد برای فعالسازی از طریق یک نرم افزار جانبی اقدام به فعالسازی آن کنیم که در برخی از نرم افزار ها بسیار عالی خواهد بود.

البته قابل ذکر می باشد این حالت در تمامی نرم افزار ها قابل اجرا نمی باشد اما در اکثر برنامه های پیشرفته شاهد این خواهیم بود که حالت دارک مود فعالسازی خواهد شد و کاربران می توانند از این حالت در نرم افزار های مختلف از این حالت نهایت استفاده را ببرند.

در برنامه های زیادی مانند واتساپ و اینستاگرام این حالت فعال می باشد و شما می توانید با نصب نرم افزار مورد نظر این حالت را فعالسازی کنید و از حالت دارک مود آن استفاده کنید که در موقع شب می تواند بسیار کاربردی و جذاب باشد.

عملیات گفته شده با نرم افزار Dark Mode قابل انجام می باشد که در پایین لینک دانلود این نرم افزار گذاشته شده است که می توانید دانلود کنید و از قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده آن نهایت استفاده را داشته باشید که مناسب می باشد.

دانلود نرم افزار دارک مود

بعد از نصب این نرم افزار در گوشی اندرویدی خود می توانید بخش های مختلف آنرا مشاهده کنید که مهم ترین و البته بزرگترین بخش آن حالت دارک مود می باشد که به همراه حالت های روز و یک حالت دیگر بنام حالت نایت مود خودکار وجود دارد که کاربرد زیادی ندارد.

این نرم افزار به شما این قابلیت را می دهد که بتوانید در نرم افزار هایی که از حالت نایت مود پشتیبانی می کنند نهایت استفاده را داشته باشید و ما شاهد این خواهیم بود که این حالت بسیار جذاب و خاص می باشد که برای استفاده از این حالت به شما پیشنهاد می کنیم.

دارک مود در گوشی های قدیمی اندرویدی

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. اکبر میگه

    عالیه
    واقعا سایت جذابی دارید

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر