آموزش فعالسازی دارک مود گوگل کروم اندروید

آموزش فعالسازی دارک مود گوگل کروم اندروید

شاید شما هم جزو کاربرانی باشید که می خواهید در وب گوشی اندرویدی خود حالت سیاه یا همان دارک مود را فعالسازی کنید که در این مطلب می خواهیم به طور کلی آموزش و راه اندازی این عملیات را به شما آموزش دهیم که بتوانید از آن استفاده کنید.

حالت دارک مود به صورت پیشفرض در داخل مرورگر کروم اندروید وجود ندارد و برای اینکه این حالت را راه اندازی کنید باید یک فلگ راه اندازی می شود که می توانید با انجام دادن برخی از تنظیمات از این حالت نهایت استفاده را ببرید و بتوانید آنرا فعال کنید.

باما در ادامه مطلب همراه باشید تا بتوانید در انتهای این آموزش حالت دارک مود را در گوشی اندرویدی خود که به مرورگر گوگل کروم مجهز می باشد را تغییر دهید و این حالت جذاب و عالی را در گوشی خود فعالسازی کنید تا بهترین روش باشد.

در اولین مرحله برای اجرایی کردن این حالت باید نسخه مرورگر گوگل کروم شما باید از بالای ۷۴ باشد و برای اینکه به نسخه اصلی دسترسی داشته باشیم باید از فروشگاه گوگل پلی اقدام به آپدیت آخرین نسخه بکنید که به صورت اتوماتیک پیشنهاد می دهد.

بعد از اینکه وارد برنامه گوگل کروم می شوید، کلمه chrome://flags را تایپ کنید و دکمه enter را بزنید تا وارد مرحله بعدی فعال سازی فلگ شوید. بعد از اینکه وار در این بخش شوید در کادر جستجو کلمه  Android Chrome UI dark mode را جستجو کنید.

بعد از آن روی گزینه Default ضربه بزنید تا گزینه Enabled را انتخاب کنید و بعد از اینکه این حالت را انتخاب کردید روی گزینه Relaunch Now کلیک کنید تا این حالت به صورت اتوماتیک اجرایی شود و در روی سیستم راه اندازی شود.

نرم افزار یک ریستارت اولیه خواهد شد، برای فعالسازی این حالت به بخش تنظیمات مراجعه خواهید کرد و در بخش پایین گزینه Dark mod نمایش داده می شود می توانید که می توانید گزینه on را انتخاب کنید تا این حالت برای مرورگر شما به صورت کامل فعالسازی شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. آرش حسین پور میگه

    احسنت خیلی عالی و مفید

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر