فعالیت ضد ترامپ هکر ها توسط گوگل اعلام شد

فعالیت ضد ترامپ هکر ها توسط گوگل اعلام شد

در چند روز گذشته شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حوادث بسیار تلخ و خطرناک در دنیا و مخصوصا در کشور آمریکا بوده ایم که بخاطر مرگ یک سیاهپوست مردم آمریکا علیه نژاد پرستی و البته حکومت یک طرفه دونالد ترامپ دست به اعتراضات گسترده زدند.

بی اهمیت بودن مرگ این سیاهپوست از سوی دونالد ترامپ و اختشاش خواندن مردمی که برای اعتراض برای مرگ یک فرد آمریکایی به نام جورج فلوید باعث به وجود آمدن اتفاقات و وقایع بسیار خشونت باری بوده است که در تمامی شهر های آمریکا شاهد آنها بوده ایم.

حال این اعتراضات بعد از حالت های فیزیکی به شکل مجازی این انجام گرفته است و از تحریم کاربران فیسبوک و اینستاگرام علیه دونالد ترامپ و دولت آمریکا داشته اند، در این بین نیز هکر ها بیکار نمانده اند و با حجوم به سوی دونالد ترامپ فعالیت هایی علیه این شخص انجام داده اند.

فعالیت ضد ترامپ هکر ها توسط شرکت گوگل منتشر شده است و این شرکت اعلام کرده است برخی از هکر ها با دست زدن به برخی از اقدامات باعث شده اند تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون هستیم که نشان دهنده حمله به سوی ترامپ می باشد.

این افراد با ایجاد برخی از کمپین ها در فضای مجازی و یا حتی در برخی از جایگاه های تبلیغاتی گوگل علیه این فرد باعث شده اند تا اتفاقات اعتراضاتی نیز به فضای مجازی و اینترنت نیز کشیده شود که گویای وضعیت بسیار بد آمریکا هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فعالیت ضد ترامپ هکر ها توسط گوگل اعلام شد

فعالیت ضد ترامپ هکر ها

گوگل اعلام کرده است توانایی مقابله با این هکر ها را ندارد و آنها با نفوذ به داخل برخی از حالت های نرم افزاری و جایگاه های تبلیغاتی آنها را به بخش های کمپین ضد ترامپ تبدیل می کنند که می تواند برای دولت آمریکا خطرات بسیار زیادی به همراه داشته باشد.

این کمپین ها توسط گروهی نامشخص احداث شده اند و در حال مدیریت کردن این کمپین ها می باشند که باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون در حوزه اینترنت می باشد که شاید باعث شود تا گوگل جایگاه های تبلیغاتی خود را به مدتی ببندد.

این شورش و ایجاد برخی از هرج و مرج در سطح کشور آمریکا و در تمامی شهر ها باعث ایجاد وحشت میان مردم این کشور به همراه برخی از مردمان دنیا شده اند که باید منتظر باشیم و ببینیم که این اتفاقات باعث به وجود آمدن چه حالت هایی می شوند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر