فعالیت فوق العاده تیک تاک در سال ۲۰۲۲

فعالیت فوق العاده تیک تاک در سال ۲۰۲۲

تیک تاک جزو شرکت هایی می باشد که شاهد تحریم های بسیار سنگین و فوق العاده قدرتمند می باشد که از سوی آمریکا تحمیل شده و برای اینکه بتواند این حالت را جبران کند دچار مشکلات بسیار زیاد و فوق العاده سنگین از سوی این کشور و دیگر شرکت ها شده است.

همیشه تحریم های آمریکا علیه شرکت های فناوری به شدت بوده و تیک تاک نیز جزو شرکت هایی می باشد که این فشار ها را تحمل کرده و تا به این حد رسیده و ما نیز شاهد به وقوع پیوستن قابلیت های بسیار بی نظیر و فوق العاده خاص از سوی این شرکت بوده ایم.

رسیدن به رتبه ۵۰ در بین دیگر کشور ها در شرایط تحریم کار هر شرکتی نیست و تیک تاک توانسته این کار را با موفقیت بسیار زیاد و فوق العاده سنگین انجام دهد و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن حالت های بسیار هوشمندانه و سنگین از سوی این شرکت بزرگ و بسیار حرفه ای بوده ایم.

فعالیت فوق العاده تیک تاک در سالی که گذشت گویای همه چیز می باشد و نشانگر عملکرد فوق العاده قدرتمند و بسیار حرفه ای این شرکت نسبت به رقبای خود بوده است و همین روند نیز نشان دهنده ادعای مدیرعامل این شرکت برای به دست آوردن کاربران بیشتر در سال های آینده نیز می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در جدیدترین داستان پلتفرم های رسانه های اجتماعی که به طرز گستاخانه ای ویژگی های یکدیگر را خسته می کنند ، Snapchat به تازگی نسخه خود را از TikTok راه اندازی کرده است.

این هفته که به عنوان بخشی از برنامه Snapchat پخش می شود ، “Spotlight” از کلیپ های کوتاه و سرگرم کننده استقبال می کند – مشابه آنچه در TikTok مشاهده می کنید. در واقع ، شما ممکن است همین نوع مطالب را در Snapchat ارسال کنید ، با Spotlight به عنوان یک خانه طبیعی برای چنین محتوایی طراحی شده است.

فعالیت فوق العاده تیک تاک در سال ۲۰۲۲

درست مانند TikTok ، می توانید برای سرعت بخشیدن به محتوای Spotlight به بالا و پایین بروید ، و الگوریتم ها با پشتکار در پس زمینه کار می کنند تا کلیپ های جذاب را ارائه دهند.

برای شروع Spotlight ، اسنپ قول می دهد یک میلیون دلار – به صورت روزانه – برای بقیه سال ۲۰۲۰ در میان سازندگانی که محبوب ترین کلیپ ها را ارسال می کنند ، به اشتراک بگذارد. این شرکت صفحه ای به وب سایت خود اضافه کرده است که در آن شرایط دقیق کسانی که امیدوارند از این ویژگی جدید سود کسب کنند ، توضیح داده شده است.

“بهترین ویدیوهای Snaps خود را برای کسب سهمی بیش از ۱ میلیون دلار که هر روز در اختیار توزیع کنندگان قرار می دهیم ، به Spotlight ارسال کنید … یا به عقب تکیه دهید ، تماشا کنید و موارد دلخواه خود را انتخاب کنید!” اسنپ ​​در پستی با اعلام ویژگی جدید گفت ، “برای کسب $ $ ، Snapchatters باید ۱۶ سال یا بیشتر داشته باشد و در صورت لزوم ، رضایت والدین را برای کسب درآمد کسب کنید.”

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر