فعال شدن فیس تایم در امارات با نسخه iOS 13.6

فعال شدن فیس تایم در امارات با نسخه iOS 13.6

شرکت اپل با راه اندازی فیس تایم کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرد و توانست قابلیت های بسیار جذاب و ایده آل این نرم افزار را برای کاربران هدف خود در تمامی محصولات به وجود بیاورد که حالتی بسیار ایده آل و جذاب از سوی اپل محسوب می شود.

این نرم افزار قرار است در کشور امارات متحده عربی از امروز راه اندازی شود و از نسخه های iOS 13.6 به بعد توانایی استفاده از این حالت را خواهند داشت که نشان دهنده یک پیشرفت جزئی درمورد این شرکت بزرگ درمورد محصولات خود در سراسر دنیا می باشد.

کشور هایی که از سوی اپل تحریم نیستند با دریافت کردن بروزرسانی های نرم افزار و قابلیت های جدید می توانند از خدمات بسیار جالب و جذاب این شرکت نهایت استفاده را داشته باشند که بسیار ایده آل و خاص می باشد که این شرکت برای کاربران خود به وجود آورده است.

فعال شدن فیس تایم در امارات چندان شگفت انگیز نمی باشد و این احتمال از چند ماه گذشته نیز مورد بررسی قرار گرفته بود که بلاخره امروز در سراسر کشور امارات راه اندازی شد که اگر کشور ما هم جزو تحریم های اپل نبود قطعا زودتر از برخی کشور ها بروزرسانی ها را دریافت می کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فیس تایم از قابلیت های بسیار ویژه و خاص این شرکت محسوب می شود که برای بخش ویدیویی این شرکت یک امتیاز بسیار مثبت و عالی محسوب می شود که اپل توانسته به بهترین شکل ممکن این حالت را برای کاربران خود راه اندازی و اجرایی کند.

فعال شدن فیس تایم در امارات

فعال شدن فیس تایم در امارات

شرکت اپل با این کار نشان داد دیگر کشور ها در دسترس این شرکت هستند و نمی خواهد توجه خود را فقط بر روی چند کشور بزرگ دنیا مانند آمریکا،چین،انگلیس و آلمان داشته باشد و دیگر کشور ها نیز از مزایای نرم افزاری و آپدیت های ماهانه این شرکت بهره مند می شوند.

اپل این کار را فقط بخاطر چندهزار کاربری که در کشور امارات از محصولات این شرکت استفاده می کنند ارائه داده است و این اتفاق نشان دهنده یک حالت بسیار مثبت و عالی برای اپل محسوب می شود که به طور کامل و خاص به وجود آمده است.

علاوه بر این آپدیت قرار است این شرکت دیگر بروزرسانی های نرم افزاری خود را برای دیگر کشور ها در نرم افزار های مختلف به طور کلی راه اندازی کند که این کار باعث پیشرفت بیش از حد و زیاد این شرکت در بازار های جهانی و نرم افزاری نسبت به رقبای خود می باشد.

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر