فناوری شارژ ۲۵ وات آیفون ۱۳ :بروزرسانی بعد از مدت ها

فناوری شارژ ۲۵ وات آیفون ۱۳ :بروزرسانی بعد از مدت ها

گوشی های هوشمند اندرویدی طی سال های گذشته از فناوری شارژ سریع و همچنین تکنولوژی های بروز بهره‌مند شدند و در برخی از برند ها قرار است فناوری شارژ سریع با قدرت ۱۰۰ وات ارائه شود. اپل که یکی از غول های تولید کننده موبایل محسوب می‌شود، اما هنوز از این فناوری بهره‌گیری نداشته است.

کمبود برخی قطعات و مشکلات فنی در اپل باعث شده تا این شرکت با این حالت ها مواجه شود، آخرین بروزرسانی که اپل در بخش فنی برای آیفون های خود داشت، اضافه کردن فناوری ۵G بود که آن هم با دردسر و مشکلات زیاد که هزینه زیادی برای آیفون های جدید به همراه داشت.

حالا طبق گفته ها این شرکت آمریکایی در نظر دارد بعد از مدت ها وقفه بلاخره بروزرسانی جدیدی از نظر سخت افزاری داشته باشد و از فناوری شارژ سریع ۲۵ واتی در نسل جدید آیفون ها یعنی سری آیفون ۱۳ اجرایی کند. این تکنولوژی اولین تکنولوژی شارژ سریع شرکت اپل برای محصولات خود خواهد بود.

فناوری شارژ ۲۵ وات آیفون ۱۳ علاوه بر کاهش زمان شارژ آیفون، باعث افزایش عمر باتری نسبت به قبل خواهد بود که واقعا قابلیتی بسیار هیجان انگیز و بسیار خاص برای این شرکت به وجود خواهد آورد. نسل جدید آیفون ها با تغییرات سخت افزاری بزرگی روانه بازار خواهند شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فناوری شارژ سریع ۲۵ واتی اپل در مقایسه با فناوری های ۶۵ وات شرکت های دیگر شاید قابل قبول نباشد اما این یک قدم برای افزایش کارایی و همچنین عملکرد در نسخه جدید آیفون ها خواهد بود. فناوری شارژ ۲۰ واتی در آیفون ۱۲ خیلی از کاربران اپل را ناراضی کرده بود که احتمال می‌رود در نسل های بعدی شاهد رفع این مشکل از سوی اپل باشیم.

رندر گوشی آیفون 13

فناوری شارژ ۲۵ وات آیفون ۱۳

طبق شایعات و اطلاعات منتشر شده درمورد این سری از گوشی های آیفون انتظار می‌رود تفاوت های زیادی میان نسخه جدید و نسخه های قبلی آیفون از نظر مشخصات سخت افزاری وجود داشته باشد. شاید برند اپل باعث ایجاد یک تعصب برای کاربران باشد اما صرفا این موضوع باعث برتری اپل نسبت به دیگر شرکت های تولید کننده موبایل نمی‌باشد.

استفاده از حافظه های ۵۱۲ گیگابایت و ۱ ترابایتی در آیفون ۱۳ و همچنین افزایش عملکرد دوربین ها و ارتقا کیفیت نمایشگر در نسخه جدید آیفون ها خبر از جذاب بودن نسخه جدید دارد. نوآوری اپل واقعا از بین رفته و هر سال شاهد رونمایی یک محصول تکراری از سوی این شرکت کوپرتینویی هستیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر