فناوری ضعیف ۵G آیفون ۱۲ :تکنولوژی بد اپل

فناوری ضعیف ۵G آیفون ۱۲ :تکنولوژی بد اپل

اپل در حال عرضه چهار آیفون جدید است ، دو آیفون اول – آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو در حال حاضر موجود است ، در حالی که آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۲ مینی از ۱۳ نوامبر شروع به فروش می کنند – همه مجهز هستند با اتصال ۵G. حتی اگر آخرین محصول آیفون می تواند به شبکه های تلفن همراه ۵G متصل شود ، ممکن است متوجه شوید که برنامه بی سیم شما امکان دسترسی ۵G را به شما نمی دهد یا اگر مثل من هستید ، در منطقه ای زندگی می کنید که پوشش ۵G ندارد .

حتی برخی گزارش ها نشان می دهد که ۵G باتری آیفون ۱۲ را سریعتر از اتصال LTE ای که معمولاً به آن متصل هستیم تخلیه می کند. به عبارت دیگر ، در حال حاضر ، ۵G ممکن است انتظارات شما را برآورده نکند.

برای اینکه واضح تر باشد ، اپل ویژگی جدید Smart Data را در نرم افزار آیفون ۱۲ ساخته است که فقط در صورت انجام کاری که به آن احتیاج دارد از اتصال ۵G استفاده می کند – مانند پخش ویدئو یا بازی با اتصال تلفن همراه. هدف از تعویض اتصال LTE و ۵G در پس زمینه ، افزایش عمر باتری آیفون ۱۲ است.

بنابراین ممکن است کاهش عمر باتری که تجربه می کنید بسیار ناچیز باشد. من شخصاً نتوانسته ام تفاوت را آزمایش کنم زیرا همانطور که عرض کردم پوشش ۵G ندارم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گفته شد ، اگر نمی خواهید یا تلفنتان به شبکه ۵G متصل شود ، می توانید با چند ضربه روی صفحه آیفون ۵G را غیرفعال کنید.

فناوری ضعیف 5G آیفون 12

فناوری ضعیف ۵G آیفون ۱۲

برنامه تنظیمات را باز کنید و به بخش Cellular> Cellular Data Options> Voice & Data بروید و روی LTE ضربه بزنید. سپس تلفن شما اتصال ۵G خود را خاموش می کند و به اتصال LTE (گاهی اوقات) کندتر باز می گردد.

با تکرار مراحل بالا و انتخاب ۵G خودکار ، همیشه می توانید ۵G را هنگامی که بخواهید روشن کنید یا وقتی سرویس در منطقه شما بهبود می یابد. یا اگر ترجیح می دهید آیفون ۱۲ از حالت داده هوشمند اپل استفاده نکند ، می توانید با انتخاب ۵G روشن ، آن را مجبور کنید که همیشه از اتصال ۵G استفاده کند.

منبع cnet

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر