فناوری لامپ فیلیپس ادامه دار خواهد بود

فناوری لامپ فیلیپس ادامه دار خواهد بود

شرکت فیلیپس از نظر ساخت و تولید در بهترین موقعیت خود قرار دارد و توانایی این را دارد که بتواند لامپ های هوشمند با فناوری های جدید تولید کند و البته تنوع محصولات این شرکت در این حوزه بسیار زیاد می باشد و می توان گفت یک شرکت بسیار قدرتمند در این حوزه محسوب می شود.

محصولات شرکت فیلیپس بسیار زیاد می باشد و این شرکت اعلام کرده است به زودی فناوری های جدیدی به محصولات این شرکت اضافه خواهد شد و قرار است به زودی شاهد عرضه حالت های متنوع و متفاوت زیادی برای این دسته از محصولات خواهیم بود.

قوی ترین محصول این شرکت لامپ Hue White A21 می باشد که دارای خروجی ۱۶۰۰ لومن می باشد که معادل ۱۰۰ وات یک لامپ معمولی می باشد که نسبت به نسخه های قدیمی و موجود در بازار کیفیت نوری بسیار بالایی دارد و از هوش مصنوعی نیز بهره می برد.

فناوری لامپ فیلیپس بسیار پیشرفته می باشد و این نشان می دهد این شرکت در حال توسعه محصولات خود می باشد و به تازگی شاهد عرضه محصولات بسیار قدرتمند و جذاب زیادی از سوی این شرکت در بازار های جهانی با تنوع بالا خواهیم بود.

قیمت لامپ های هوشمند این شرکت حدود ۲۰ دلار می باشد که از قیمت پایین و مقرون به صرفه ای بهره می برد که باعث می شود تا شاهد یک حالت بسیار عجیب و غریب از سوی این شرکت برای مصرف کنندگان باشیم که خرید به صرفه ای را ارائه می دهد.

فناوری لامپ فیلیپس ادامه دار خواهد بود

توسعه فناوری لامپ فیلیپس

شرکت فیلیپس آخرین و قدرتمندترین محصول خود را رونمایی خواهد کرد و ما شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار متنوع و جذابی از سوی این شرکت خواهیم بود که با عرضه و رونمایی سری Lightstrip Plus آغاز خواهد شد و آغازگر نسل جدید لامپ های هوشمند خواهد بود.

در فناوری هایی که این شرکت از آنها بهره برده است ما شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار متنوع و جذابی هستیم که باعث خواهد شد تا این لامپ ها نسبت به محیط نور خود را تغییر دهند و با ورود و خروج افراد از مکان خاموش و روشن شود.

این هوشمندی در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد و همین امر باعث شده تا قیمت و محبوبیت این شرکت بسیار عالی باشد و شاهد اتفاقات جذابی باشیم، نسخه جدید محصولات فیلیپس با قیمت اولیه ۸۰ دلار عرضه خواهد شد که نسبت به نسخه قبلی خود بسیار پیشرفته خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر