فناوری واقعیت مجازی اپل به واقعیت تبدیل شد

فناوری واقعیت مجازی اپل به واقعیت تبدیل شد

چند ماه پیش به طور رسمی یکی از رسانه های معتبر دنیا اعلام کرده بود شرکت اپل قصد دارد وارد حوزه واقعیت مجازی شود و برای دسترسی به این حالت نیازمند راه اندازی بخش جداگانه است که به نظر می رسد این شرکت توانایی راه اندازی و اجرایی کردن این پروژه را دارد.

توانایی های قابل قبول و بسیار حرفه ای این شرکت در سطح قابل قبولی قرار دارد و می توان گفت اتفاقات به وجود آمده از سوی این شرکت در سطح قابل قبول و بسیار خوبی قرار گرفته است و یکی از رسانه های نزدیک به این شرکت آمادگی اپل برای تولید این فناوری را اعلام کرده است.

قابلیت ها و اتفاقات به وجود آمده توسط این شرکت در سطح قابل قبولی قرار خواهد گرفت و می توان گفت اتفاقاتی که اپل برای واقعیت مجازی در نظر گرفته است بسیار خاص است و این تکنولوژی قابل توسعه در دستور کار شرکت اپل قرار گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فناوری واقعیت مجازی اپل قطعا در نسخه های اولیه قابل رقابت نخواهد بود اما در نسخه های جدید در سال های آینده شاید حرفی برای گفتن داشته باشد و بتواند خود را به عنوان یکی از ستون های اصلی این فناوری در دنیا معرفی کند که واقعا جذاب و خاص خواهد بود.

اپل برای وارد شدن به حوزه های غیر تخصصی عملکرد فوق العاده ای دارد و می تواند با توسعه و تولید محصولات متنوع در آن بخش به قدری قدرتمند شود که بازار های جهانی را به دست بگیرد و از این طریق موفقیت خود را به همه اثبات کند.

فناوری واقعیت مجازی اپل

تمامی این شایعات و حرف ها بستگی به عملکرد کلی شرکت اپل دارد که آیا این شرکت توانایی توسعه و رسیدن به اهداف خود را دارد و یا یک برنامه شایعاتی از سوی رسانه های بوده است که به واقعیت تبدیل نشده است و قطعا هم خواستار زیادی نخواهد داشت.

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر