فناوری Reality Audio سونی در CES 2021

فناوری Reality Audio سونی در CES 2021

شرکت ژاپنی سونی در رویداد سال CES ۲۰۱۹ به رونمایی از فناوری جدید خود پرداخت و ما شاهد اتفاقات بسیار مناسب و بسیار هیجان انگیز از سوی این شرکت بوده ایم که در بالاترین شرایط ممکن توانسته از خود به نمایش بگذارد و عملکرد خوبی داشته باشد.

حالت های ایجاد شده توسط این شرکت در سطح قابل قبولی قرار دارد، این شرکت در آن رویداد از فناوری Reality Audio رونمایی کرد که دارای حالت های مناسب و بسیار ایده آل بود که توانایی های بسیار مناسب و قابل قبول از خود به نمایش میگذارد و حالت خوبی دارد.

ویژگی های بسیار جذاب و فوق العاده خاص این شرکت در سطح خوبی قرار دارد و می توان گفت حالت های مناسب و بسیار قدرتمند این شرکت در سطح قابل قبولی قرار دارد و می توان گفت این شرکت در یکی از بالاترین سطح های ممکن قرار دارد و می توان گفت عملکرد بسیار ایده آل به همراه خواهد داشت.

فناوری Reality Audio سونی در این سال نیز با تغییرات بسیار گسترده و زیاد عرضه خواهد شد و قابلیت های بسیار مناسب و هوشمندانه ای به همراه خواهد داشت که می تواند باعث به وجود آمدن حالت های مناسب و ایده آل برای این شرکت قدرتمند محسوب شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سونی برای این رویداد محصولات متنوع دیگری رونمایی خواهد کرد و علاوه بر این حالت، قابلیت های مناسب و بسیار زیادی به همراه خواهد داشت و شاهد به وقوع پیوستن حالت های مناسب خواهیم بود که این شرکت توانسته در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش بگذارد.

فناوری Reality Audio سونی

فناوری Reality Audio سونی

این شرکت ژاپنی می تواند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد و حالت خوبی داشته باشد، بهره گیری از فناوری های روز دنیا با ترکیب قابلیت های مناسب و جذاب باعث به وجود آمدن قابلیت های خاص و بسیار مناسب خواهیم بود که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و خروجی ایده آل و خاصی داشته باشد.

ویژگی های مناسب و همچین خاص این شرکت در نوع ساخت و استفاده از فناوری برای اسپیکر های نسل جدید جذاب خواهد بود، تصاویر جدیدی از اسپیکر های نسل جدید این شرکت با فناوری Reality Audio منتشر شده است که نشان دهنده ویژگی های مناسب و بسیار ایده آل محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر