فورد برانکو ۲۰۲۱ به طور رسمی رونمایی شد

فورد برانکو ۲۰۲۱ به طور رسمی رونمایی شد

شرکت بزرگ خودروسازی فورد بلاخره از خودروی جذاب برانکو به طور رسمی رونمایی کرد و شاهد یک ماشین بسیار جذاب و فوق العاده از سوی این شرکت بزرگ آمریکایی هستیم که توانسته به بهترین شکل ممکن این خودرو را طراحی و به سبک نوین تولید کند.

حالا فورد با یک خودروی بسیار جذاب و خاص به بازار های جهانی آمده و خود را برای رقابت های بزرگ آماده خواهد کرد و به احتمال زیاد این خودرو باعث می شود تا فورد نسبت به رقبای خود در نسخه اینگونه خودرو ها افزایش فروش و عملکرد خواهد داشت.

فورد با ساخت و رونمایی این خودرو نشان داد شاهد یک بازار فوق العاده خاص و عالی را برای بازار های جهانی آماده خواهد کرد و این عملکرد مثبت این شرکت برای بازار های جهانی بسیار ویژه و ایده آل خواهد بود و در نهایت باعث فروش بسیار بالا در تمامی بازار های جهانی خواهد بود.

فورد برانکو ۲۰۲۱ یک ماشین بسیار خاص از نوع خودرو های SUV و چیپ شرکت فورد می باشد که به بهترین شکل ممکن نسبت به نسخه قبلی خود طراحی و ساخته شده و این حرکت جالب و خاص این شرکت باعث می شود تا شاهد اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و خاص خواهیم بود.

بخاطر ساخت این خودرو با شکل کلی بسیار زیبا و از طرفی هم شاهد استفاده از فناوری ها و مشخصات بسیار بالا برای بخش فنی این خودرو هستیم که به بهترین شکل ممکن ساخته شده است و این کار عملکرد این شرکت را به طور مستمر و زیادی افزایش می دهد که فوق العاده می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فورد برانکو ۲۰۲۱ رونمایی شد

این خودرو دارای مشخصات فنی بسیار ایده آل می باشد، دارای یک موتور ۲.۰ لیتری می باشد که قدرت ۲۴۵ اسب بخار تولید می کند که برای این سری خودرو بسیار مناسب و ایده آل می باشد و انتظار داریم که در تست های اولیه با نمرات و عملکرد مناسب رو به رو خواهد بود.

نهایت سرعت در این خودرو ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت می باشد که سرعتی مناسب در این حد خودرو محسوب می شود، قیمت نهایی برای نسخه معمولی ۳۲ هزار دلار خواهد بود و برای نسخه اسپورت این قیمت به ۳۸ هزار دلار افزایش داده خواهد شد.

این خودرو در دو نسخه معمولی و اسپورت عرضه خواهد شد که از نظر مشخصات هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد و تنها تفاوت آنها در شکل کلی و طراحی بیرونی این خودرو می باشد که در نسخه اسپورت شاهد اضافه شدن برخی از تجهیزات مانند باربند و دیگر لوازم مورد نیاز بر روی خودرو شاهد خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر