فورد برونکو ۲۰۲۲ رنگ نارنجی تایید شد

فورد برونکو ۲۰۲۲ رنگ نارنجی تایید شد

شرکت فورد سال گذشته هنگامی که فورد میزبان بازگشت Bronco بود ، که احتمالاً بزرگترین رویداد خودرویی در ایالات متحده در میان همه گیر شدن بود ، نام تجاری محبوب با انتخاب تعداد زیادی رنگ انتخاب شد. در واقع ، ۱۱ رنگ رنگی از جمله سایه نارنجی فلزی Tri-Coat که وسایل پرتابی در محل آشکار حمل می کنند ، مشخص شد.

Tri-Coat Cyber Orange Metallic ، یا سایبر نارنجی ، برای فورد برونکو ۲۰۲۱ ۵۹۵ دلار اضافی هزینه دارد ، اما Blue Oval می تواند گزینه رنگ را در سال مدل ۲۰۲۲ بر اساس مبادله توییت های تعبیه شده در زیر قرار دهد.

کاربر آرون گرن سوالی را در توییتر خود به مدیر ارتباطات محصول فورد برای آمریکای شمالی ، مایک لوین ، ارسال کرد. او هیجان خود را با Bronco ابراز کرد ، اما از آنجا که انتظار دارد سال مدل ۲۰۲۲ بر اساس رزرو خود انجام دهد ، نگران است که تا آن زمان رنگ سایبر نارنجی که چشم انتظار آن است ، در دسترس نباشد.

فورد برونکو ۲۰۲۲ پاسخ لوین طلا بود و گفت که سایبر نارنجی ممکن است برای سال مدل ۲۰۲۲ آفرود نمادین در دسترس باشد یا نباشد. از همه مهمتر ، او به اشتراک گذاشت که رنگ ها برای مجموعه Bronco می آیند و می روند ، و رنگ های جدیدی برای تولید مدل بعدی در دسترس هستند.

فورد برونکو 2022

فورد برونکو ۲۰۲۲

در حال حاضر ، ترکیب رنگی Bronco برای مدل مدل ۲۰۲۱ شامل سه سایه خاکستری (منطقه ۵۱ ، خاکستری کاکتوس و خاکستری کربونیزه) است. دو گزینه در رنگ آبی (آبی ضد ماده و آبی سرعت) ؛ دو رنگ قرمز (نژاد قرمز و قرمز سریع) ؛ و سپس سایبر نارنجی ، نقره ای نمادین ، سفید آکسفورد و سیاه سایه وجود دارد.

با تغییر رنگ قریب الوقوع برای سال مدل ۲۰۲۲ ، کدام یک از این رنگ ها مایل به جدا شدن از سایبر نارنجی هستید؟ و از همه مهمتر ، فکر می کنید فورد باید بوکسود گرین کلاسیک را برگرداند؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر