فورد قیمت EcoSport S 2020 را کاهش می دهد

فورد قیمت EcoSport S 2020 را کاهش می دهد

قیمت جدید همان قیمتی است که برای سال ۲۰۱۹ برای این خودرو در نظر گرفته شده بود. این اتفاقی نیست که هر روز مشاهده بکنید. فورد قیمت اکو اسپرت کراس اور خود را کاهش می دهد و ما به معنای انگیزه موقت این نیست. Cars Direct گزارش نامه ای را به Oval Blue ارسال کرده و به آنها اطلاع می دهد که قیمت گذاری اکو اسپرت اس در سال ۲۰۲۰ به ۱۹۹۹۵ دلار ماهش یافته است این یعنی ۴۹۰ دلار کمتر از قیمت قبلی . این مطابق با قیمت اکو اسپرت برای مدل ۲۰۱۹ است و به طور تصادفی، دقیقا زیر مارک جادویی ۲۰۰۰۰ دلاری قرار می گیرد.

گمان ها بر این است که هیچ تصادفی در این مورد وجود ندارد، به ویژه که در این گزارش آمده است که کاهش قیمت به دلیل اقدام قیمت گذاری رقابتی بوده است. همچنین باید توجه داشت که این کاهش فقط مربوط به مدل پایه S است . باعث می شود که فورد نزدیک تر شود. رقابت سخت در بخش فشرده ای که زیر علامت ۲۰۰۰۰ دلار چک می کند. در برخی موارد مانند محل هیوندای رقابت بسیار کمتر از ۲۰ هزار دلار است.

گالری تصاویر اکو اسپرت اس۲۰۲۰

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیا فورد می تواند اوج گرفتن دو وسیله نفلیه در میان ۲۰ خودروی پرفروش سال ۲۰۱۹ را احساس کند؟ یکی از این سری ها سری F است و با نزدیک به ۹۰۰۰۰۰ فروخته شده گویی فورد در آستانه فاجعه قرار ندارد. اما تنها محصول آبی بیضی دیگر موجود در آن لیست، SUV آن بود و در رده ۱۲ قرار دارد. تقریبا پایین بود اما فورد در سال ۲۰۱۸ با اعلام اینکه قدم از سدان و هاچ بک فاصله می گیرد، هوندا سیویک، هوندا آکورد و تویوتا کرولا همه را با حاشیه گسترده فرار کردند.

در مورد اکو اسپرت، این میزان در سال ۲۰۱۹ در مقایسه با سال قبل ۱۹.۱ درصد افزایش داشته است، اما با این حال که این جدول بندی ها تمامش ۶۴۴۷۰۸ واحد بود و در حالی که فروش سالانه رو به رشد بود، اکو اسپرت ماه دسامبر افت ۱۲.۴ درصدی در ماه گذشته را نشان داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر