فورد موستانگ مک ای پر فروش تر از موستانگ V8

فورد موستانگ مک ای پر فروش تر از موستانگ V8

شرکت فورد آمار خود در فروش محصولات خود برای سال ۲۰۲۰ منتشر کرد و در یک آمار قابل توجه و بسیار عجیب شاهد برتری یکی از نسخه های باورنکردنی بودیم که تابحال این چنین فروش خوبی نداشته است و برای فورد یک رکورد محسوب می شود.

با کمال تعجب خودروی نسخه مک ای ۲۰۲۰ فروش بالاتری از نسخه محبوب و بسیار قدیمی V8 به ثبت رساند و همین موضوع باعث شده تا اتفاقات بسیار زیادی در حول محور این خودرو اتفاق بیافتد و برخی از رسانه ها دستکاری آمار فروش اعلام کرده اند.

اما همانطور که گفته شد این نسخه نسبت به سری V8 فروش بالاتری داشته و باعث تعجب بسیار زیادی از رسانه ها شده است که در مواجه با این آمار واقعا نمی توان نظری داد، یکی از دلایلی که مک ای نسبت به V8 فروش خوبی داشت، قیمت پایین و همچنین شهری بودن خودرو می باشد.

فورد موستانگ مک ای در سال ۲۰۲۰ رکورد خوبی از خود به جا گذاشت و فروش ۳ میلیون دستگاه فقط در ایالات متحده آمار قابل توجه برای این شرکت محسوب می شود که تابحال با نسخه های قدرتمندتر از این نسخه نتوانسته بود به فروش برساند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طراحی SUV و شهری این خودرو باعث جذابیت زیاد و همچنین فروش قابل توجه برای فورد شده است و نتیجه خوب و امیدوار کننده ای از خود به نمایش گذاشته است و در نتیجه شاهد به وقوع پیوستن حالت های بسیار مناسب و فوق العاده جذاب از سوی این شرکت خواهیم بود.

فورد موستانگ مک ای خودروی پر فروش

فورد موستانگ مک ای خودروی پر فروش

بهره گیری از موتور ۳.۰ لیتری و تولید نیروی ۳۹۰ اسب بخار برای این خودرو نتایج قابل قبولی در بخش فنی به وجود آورده است و شاهد ترکیب بسیار ایده آل و قابل توجه هستیم که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و حالت مناسب و ایده آل داشته باشد.

اتفاقات به وجود آمده توسط این شرکت در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و می توان حساب ویژه ای روی این شرکت بازکرد و قابلیت های ایده آل و قابل قبول را از خود به نمایش بگذارد و شاهد فروش مناسب و بسیار خوبی هستیم که از سوی این شرکت برای طرفداران خود ارائه داده شده است.

منبع carbuzz

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر