فورد موستانگ Mach 1 با قدرت ۴۸۰ اسب بخار رونمایی شد

فورد موستانگ Mach 1 با قدرت ۴۸۰ اسب بخار رونمایی شد

شرکت آمریکایی فورد تقریبا ۱۷ سال پیش اولین خودرو از سری Mach 1 را راه اندازی کرد و در این سالها شاهد تغییرات و اضافه شدن قطعات فیزیکی بسیار زیادی به این خودرو بوده ایم که باعث جذابیت بیش از حد این خودرو بین دیگر ماشین های موجود در بازار میشد.

امروز شرکت فورد تصمیم گرفته یک بازگشت شکوهمندانه برای نسخه قدیمی خود به پا کند و در اولین فرصت خودروی Mach 1 با قدرت موتور ۴۸۰ اسب بخار را رونمایی کرده است که بسیار فوق العاده و جذاب می باشد و قدرت بسیار بالایی دارد.

این خودرو ۲۰ برابر نسبت به نسخه اصلی خود قدرتمند می باشد و با موتور ۵.۰ لیتری ۷۵۰۰ دور در دقیقه می باشد که وحشت بسیار زیادی از محصولات موجود در بازار های جهانی می باشد که با طراحی بسیار خاص ساخته شده است.

فورد موستانگ Mach 1 از نظر طراحی هیچ مشکلی ندارد و فورد تغییرات زیادی در بخش بدنه این خودرو ایجاد نکرده است و تمرکز اصلی این شرکت بر روی مشخصات فنی بوده است که در این حوزه بهترین عملکرد ممکن را به ثبت رسانده است و بهترین حالت ممکن را اجرایی کرده است.

ساخت خودروی فورد موستانگ Mach 1  ۲۰۲۱ نتیجه همکاری بخش طراحی و فنی شرکت فورد می باشد که به طور کامل به این حد رسیده اند که با کمک یکدیگر توانسته اند یک بازسازی بسیار فوق العاده و جذابی از این خودرو بسیار قدرتمند را به ثبت برسانند که عالی و خاص می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فورد موستانگ Mach 1

تغییرات بدنه این خودرو شامل اضافه شدن تایر های جدید به همراه طراحی جدید مشبک شکل جلویی خودرو می باشد که تغییرات جزئی در آنها ایجاد شده است و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار گوناگون و متنوع از سوی این  شرکت بوده ایم.

فورد بعد از مدت ۱۷ سال توانست به قدرت همان سال این خودرو را تولید کند و نشان دهد که توانایی تولید خودرو های قدرتمند و سوپر اسپورت را در خط تولید خود دارد و می تواند با مهندسی های نوین و بخش قدرتمند طراحی خود ماشین های بسیار جذاب و فوق العاده ای را راهی بازار های جهانی کند.

تمامی امکانات و قابلیت های این خودرو بسیار جذاب و عالی می باشند و بدون نقص طراحی شده است و فورد اعلام کرده است عرضه نهایی این خودرو تا سال ۲۰۲۱ به پایان خواهد رسید و هنوز تعداد دستگاه هایی که تولید خواهند شد را اعلام نکرده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر