فورد موستانگ Mach 1 مدل ۲۰۲۱ با قیمت ۵۲ هزار دلار عرضه می شود

فورد موستانگ Mach 1 مدل ۲۰۲۱ با قیمت ۵۲ هزار دلار عرضه می شود

شرکت فورد و باز هم تغییرات اساسی در بخش فروش این شرکت نشان دهنده اتفاقات بسیار جالب و جذاب از سوی فورد می باشد که به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار می گیرد و این شرکت نشان دهنده قابلیت های هوشمندانه و بسیار ایده آل می باشد.

فورد توانایی های فوق العاده و بسیار زیادی دارد و همین موضوع باعث شده تا اتفاقات بسیار ایده آل در بخش طراحی این خودرو و این سری هوشمند برای این فورد می باشد و قرار است با روند مثبت و صعودی به فروش این خودرو ها اقدام شود.

نسل جدید سری فورد موستانگ Mach 1 با قدرت بالایی عرضه می شود و همین عملکرد مثبت و عالی از سوی فورد باعث شده تا این نسخه تا چند سال ادامه داشته باشد و شاهد عرضه نهایی این نسخه باشیم که فورد را بسیار قدرتمندتر و البته قوی تر می کند.

قابلیت هایی که فورد در خودرو های سری ماچ ۱ قرار می دهد بسیار جالب و جذاب می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همین عملکرد باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار ایده آل و خاصی برای فورد و مجموعه فورد محسوب می شود.

عرضه اولیه این نسخه برای بازار های اروپایی خواهد بود و از هفته آینده به طور رسمی در کشور انگلیس اولین نسخه این خودرو به فروش گذاشته خواهد شد و بعد از آن به طور مداوم به دیگر کشور های اروپایی برای فروش نهایی واگذار خواهد شد.

فورد موستانگ Mach 1 مدل 2021

فورد موستانگ Mach 1 مدل ۲۰۲۱

موستانگ Mach 1 دارای موتور ۵.۰ لیتری می باشد که با فناوری گیربکس V8 همراه می باشد و به نوعی می توان گفت با سازگاری کامل با قدرت ۴۸۰ اسب بخار، ترکیب خوبی از قدرت و سرعت و همچنین شتابگیری را در این نسخه فوق العاده و بسیار هیجان انگیز به وجود می آورد.

روش های مختلفی برای ایجاد صنوبر Mustang Mach 1 وجود دارد که یک نمونه مربوط به آن بسته بندی اختیاری Handling است. به طور انحصاری برای نسخه مجهز به جعبه دنده دستی ، به لطف وجود اجزای مختلف هوایی در حالیکه لاستیک های گسترده تری از Michelin Pilot Sport Cup 2 را در هر دو محور وام می گیرید ، باعث کاهش قدرت ۱۵۰ درصدی در مقایسه با Mustang GT می شود.

این خودرو طبق قیمت اعلام شده به بازار های جهانی عرضه خواهد شد و قطعا دارای قابلیت های خاصی خواهد بود که در کنار این خودرو، فورد مانند نسخه ها و سری های گذشته برای خریداران خود در نظر گرفته شده است اهدا خواهد شد، نظر شما درمورد این خودرو و این سری چه می باشد؟

___ با سیم پو باش تا دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر