فورد F-150 هیبریدی با موتور V6 برای اولین بار

فورد F-150 هیبریدی با موتور V6 برای اولین بار

شرکت فورد برای نسخه های وان و SUV خود ارزش بسیار زیادی قائل می باشد و همین نیز باعث پیشرفت خودرو ها در این سری می باشد که این شرکت آمریکایی توانایی ساخت خودرو هایی بسیار قدرتمند و جذابی را در این حوزه و دسته بندی میان دیگر شرکت ها دارد.

نسخه های قبلی خودرو فورد F-150 از موتور های معمولی و بنزینی استفاده می کردند که حالا این شرکت تصمیم گرفته در نسخه جدید این خودرو شاهد استفاده از فناوری هیبریدی و استفاده از یک موتور با نوع V6 می باشد که حالتی بسیار مناسب و فوق العاده از سوی فورد محسوب می شود.

فورد توانایی این را دارد که خودرو های بسیار قدرتمند و جذابی را از خود در تمامی سری ها عرضه کند و همین نیز باعث به وجود آمدن حالتی بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت برای بازار های جهانی می باشد که هر ساله راهی بازار های مختلف جهانی می شود.

فورد F-150 هیبریدی اولین خودروی فورد در این سری خواهد بود که از موتور V6 بهره می برد و همچنین شاهد یک اتفاق بسیار جذاب و جالب از سوی این شرکت در استفاده از فناوری هیبریدی می باشیم که خودرو را بسیار پیشرفته و البته قدرتمندتر از نسخه های قبلی خود می کند.

این خودرو عقبه و تاریخچه بسیار قدرتمندی دارد و همین کار نیز باعث پیشرفت چشمگیر و فوق العاده این سری نسبت به دیگر سری های موجود در بازار های جهانی شده است که این شرکت توانایی تولید و فروش مناسب از این خودرو را در بازار های جهانی به نمایش می گذارد.

فورد F-150 هیبریدی با موتور V6 برای اولین بار

فورد F-150 هیبریدی دارای موتور هیبریدی

فورد که ممکن نبود حتی در آینده از فناوری هیبریدی در خودرو های خود استفاده کند، حالا شاهد این هستیم که این فناوری باعث شده تا تنوع بسیار بالایی به خودرو های این شرکت اضافه شود و ما نیز شاهد حالتی بسیار فوق العاده و جذاب از سوی این شرکت خواهیم بود.

فورد تمامی امکانات و ویژگی های یک خودرو بسیار قدرتمند و فوق العاده ای که می توان در یک SUV شاهد بود را به این خودرو اضافه کرده است و همین امر نیز باعث پیشرفت چشمگیر و فوق العاده این شرکت نسبت به دیگر سری ها و دیگر شرکت های تولید کننده خودرو در سراسر دنیا شود.

در کل شاهد یک خودرو با مشخصات فنی بسیار جذاب و قدرتمند به همراه طراحی بسیار جذاب هستیم که از سوی شرکت فورد برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد و ما نیز به این حالت منتظر خواهیم بود تا شاهد عرضه و رونمایی کامل این خودرو در بازار های جهانی از سوی این شرکت بزرگ آمریکایی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر