فورد F-150 Raptor جدید در راه رونمایی

فورد F-150 Raptor جدید در راه رونمایی

شرکت فورد از خودرو های بسیار قدرتی خود در سال ۲۰۱۹ رونمایی کرد که شاهد خودرو های بسیار قدرتمند و جذابی از سوی این شرکت آمریکایی بوده ایم، فورد سری قبلی خود یعنی F-150  را که یک وانت قدرتمندی بود را رونمایی کرد و قرار است در سال ۲۰۲۰ سری جدید این خودرو رونمایی شود.

فورد اعلام کرده است خودروی ۷۰۷ اسب بخاری خود را رونمایی خواهد کرد و گفته می شود این خودرو به یکی از خاص ترین خودرو های موجود در بازار تبدیل خواهد شد که قدرت موتور آن بیش از ۶۰۰ اسب بخار می باشد که خودرو را به هواپیما تبدیل می کند.

طبق گفته های بخش روابط عمومی شرکت فورد، قرار است سری جدید خودروی قدرتی این شرکت یعنی F-150 Raptor با قابلیت های بسیار زیاد و خاصی عرضه خواهد شد و گفته می شود این خودرو در برخی از مناطق آمریکا دیده شده است و هنوز به طور کامل زمان رونمایی آن مشخص نشده است.

فورد F-150 Raptor نسبت به سری قبلی خود شاهد پیشرفت های بسیار زیادی خواهد بود و همین امر نیز باعث می شود تا یک خودروی بسیار جذاب و خاصی را شاهد باشیم. به احتمال ریاد سری جدید این خودرو می تواند تمامی خواسته های خریداران را برای خودرو های سنگین و قدرتمند داشته را فراهم کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فورد F-150 Raptor جدید در راه رونمایی

فورد F-150 Raptor با قابلیت جدید

نوع ساخت و بهره گیری از قدرت در این خودرو نشان دهنده رقابتی بودن این خودرو می باشد که نسبت به دیگر خودرو های ساخته شده خواهد داشت،  انتظار می رود این خودرو رقبای جدی خود را داشته باشد و به طور غریب خودرو فورد رنجر و جیپ گلادیاتور خواهد بود.

هر چند این خودرو اگر ساخته شود دیگر رقابتی وجود نخواهد داشت و دلیل آن نیز حضور لوازم جانبی و قطعات بسیار قدرتمند این خودرو می باشد که در مقایسه با خودرو های هم رده خود شاهد یک اتفاق بسیار خاص و جالبی خواهد بود و همین امر نیز باعث می شود تا با فاصله زیاد اول باشد.

به احتمال زیاد فورد F-150 Raptor با موتور توربو چهار و با موتور V6 با حجم ۳.۶ لیتری بهره خواهد برد. سال ۲۰۱۹ دار کل برای جنرال موتور و فورد بسیار کارآمد و سودهی داشته و در این سال آمار بسیار خوبی از فروش خودرو ها در بازار های جهانی به ثبت رسیده است.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که فورد چه کار خواهد کرد و چه برنامه هایی خواهد داشت، این شرکت باید در نظر داشته باشد اگر خودروی ضعیفی را تولید کند پشت سر هلکات خواهد ماند و در نتیجه تولید و فروش این خودرو بی اثر خواهد بود.

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر