فورد GT سوپر اسپورت منبع درآمدزایی بسیار بالا

فورد GT سوپر اسپورت منبع درآمدزایی بسیار بالا

شرکت فورد برنامه های زیادی را در حوزه سوپر اسپورت پیاده سازی کرده است که یکی از مهم ترین بخش ها تولید سری GT می باشد که با موفقیت بسیار بالایی نیز همراه بوده است و همین امر نیز باعث شده است تا شاهد اتفاقات خوبی نیز باشیم.

این شرکت بعد از مدت ها که در فکر ساخت خودروی سوپر اسپورت بود، بلاخره در سال ۲۰۱۹ سری GT را باز طراحی کرد تا خودرو های بسیار شیک و مدرن را طراحی کند و راهی بازار های جهانی بکند که سود بسیار زیادی برای این شرکت داشته است.

آخرین مدل سری GT فورد دارای مشخصات بسیار بالایی می باشد، هم از طراحی قدرتمندی بهره می برد و هم از قدرت طراحی خاصی بهره مند می باشد که گفته می شود انتظارات بسیار زیادی را برای این شرکت به وجود آورده است که در تولید اینگونه خودرو ها داشته باشیم.

فورد GT سوپر اسپورت که آخرین نسخه این سری می باشد با قیمت ۴۵۰ هزار دلار به فروش می رسد که قیمت بسیار بالایی دارد و از طرفی هم خریداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است که واقعا جای تعجب دارد که برای این قیمت بسیار بالا فروش مناسبی هم وجود دارد.

شرکت فورد همچنین اعلام کرده است قرار است به زودی شاهد خودرو های واقعا جذاب و خوشگل از این شرکت آمریکایی خواهیم بود که دست به تولید خودرو های سوپر اسپورت زده است و همین نیز رمز موفقیت این شرکت نسبت به دیگر تولیدکنندگان خودرو بوده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فورد GT سوپر اسپورت منبع درآمدزایی بسیار بالا

فورد GT سوپر اسپورت

در این شکی نیست که فورد بهترین تولیدکننده خودرو در دنیا می باشد اما سوال مهمی که در این میان به وجود می آید این می باشد که آیا این شرکت توانایی این را دارد که بتواند فروش مناسبی را در بخش خودرو های سوپر اسپورت به وجود بیاورد و یا باز هم باید منتظر عرضه خودرو های جدید باشیم.

فورد در بخش تولید خودرو های سوپر اسپورت یک رقیب جدی به نام مک لارن دارد که با طراحی خاص و چشم نواز خود بازار های جهانی را به تسخیر خود درآورده است و همین امر نیز باعث می شود تا شاهد یک رقابت حساس و نزدیک میان این دو شرکت بزرگ باشیم.

هر دو شرکت قرار است در سال جدید خودرو های بسیار شیک و سوپر اسپورتی را راهی بازار های جهانی کنند و باید منتظر بمانیم و ببینیم کدام یک از این دو شرکت توانایی این را دارد که بازار های جهانی خودرو را به دست بگیرد و بتواند بر دیگری غلبه کند که بسیار دشوار خواهد بود تا بررسی کاملی میان این دو شرکت انجام دهیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.