فولکس واگن گلف R جدید با قدرت ۴۵۰ اسب بخار

فولکس واگن گلف R جدید با قدرت ۴۵۰ اسب بخار

گزارش ها و اخبار زیادی درمورد خودروی سری جدید فولکس واگن یعنی مدل Golf R به وجود آمده است و رسانه های زیادی روی این محصول تمرکز کرده اند چون فولکس واگن اعلام کرده است قرار است این محصول را با آخرین مشخصات فنی و بالاترین امکانات ممکن رونمایی کند.

سری ۲۰۲۰ این خودرو قرار است به عنوان قوی ترین خودروی این شرکت رونمایی شود که انتظارات را به طور ویژه ای بالا می برد و همین نیز باعث می شود تا شاهد این باشیم که این خودرو از لحاظ مشخصات فنی و طراحی ظاهری در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.

آخرین نسخه از این سری دارای قدرت موتور ۳۰۰ اسب بخار بوده است که گفته می شود در این سری به ۴۵۰ اسب بخار تغییر خواهد کرد که بسیار زیاد به قدرت داخلی این موتور اضافه خواهد شد و گفته می شود حالت بسیار عالی را نیز به همراه خواهد داشت.

فولکس واگن گلف R یک باز طراحی مجدد را در پیش خواهد گرفت و گفته می شود قرار است با فناوری های بروزی که دارد شاهد اتفاقات بسیار جالب و خاصی از سوی همین شرکت آلمانی برای سری جدید این خودرو از نظر طراحی داخلی و معماری قطعات باشیم.

بالا بردن قدرت داخلی در این خودرو باعث می شود تا به خودی خود شاهد برخی از حالات مختلف در این خودرو باشیم که باعث می شود تا قدرت فنی این خودرو به طور شگفت انگیزی افزیش داشته باشد که باعث زیبایی و همچنین خاص بودن این ماشین جذاب می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فولکس واگن گلف R جدید با قدرت 450 اسب بخار

فولکس واگن گلف R : سوپر اسپورت جدید

قدرت داخلی این خودرو بسیار جذاب و خاص می باشد، چون از موتور ۶ سیلندر آئودی بهره خواهد برد و از قدرت ۴۵۰ اسب بخار برخوردار می باشد که باعث می شود تا شاهد برخی از اتفاقات خاص در سرعت خودرو باشیم که تابحال در خودروی های فوکلس واگن شاهد نبوده ایم.

تمامی فناوری ها و معماری های فنی به کار گرفته شده در این خودرو از لحاظ کیفیت بسیار بالا می باشند و انتظار می رود سری ۲۰۲۰ این شرکت از قدرت بسیار بالایی همراه خواهند بود و باعث خواهند شد تا نگاه ویژه ای به این خودرو داشته باشیم.

باید منتظر بمانیم و ببینیم این شرکت آلمانی در طراحی کلی و ظاهری این خودرو از چه تکنیک هایی و از کدام بخش ها برای طراحی کلی استفاده خواهد کرد که باعث می شود تا ما شاهد این باشیم که این قدرت های بکار گرفته شده است بهترین حالت های ممکن می باشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر