فیت بیت دارای سنسور اکسیژن خون عرضه خواهد شد

فیت بیت دارای سنسور اکسیژن خون عرضه خواهد شد

امروزه ساعت های هوشمند جزو اساسی ترین گجت های کاربران اینترنتی محسوب می‌شود و شرکت های زیادی مانند اپل، شیائومی و هواوی در این حوزه فعالیت می‌کنند و محصولات با کیفیتی تولید می‌کنند. در این بین یکی از شرکت هایی که قدرت بالایی در این حوزه دارد قصد توسعه و افزایش عملکرد در ساعت های هوشمند نسل جدید خود دارد.

فیت بیت برای فروش بیشتر و همچنین افزایش گستره تولید خود، از سنسور سنجش اکسیژن خون در نسل جدید ساعت های هوشمند استفاده خواهد کرد و این یعنی شاهد رقابت جدید میان شرکت های تولید کننده ساعت هوشمند خواهیم بود که واقعا جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.

ساعت های هوشمندی که از سیستم عامل Android Wear گوگل استفاده می‌کنند بیشتر از کاربران واچ او اس اپل هستند و این امر باعث شده تا نگاه ویژه ای به ساعت های اندرویدی شود و طرفداران این ساعت ها در چند ماه اخیر رو به افزایش بوده است و امیدواری برای رقابت حساس با اپل را زیاد کرده است.

فیت بیت دارای سنسور اکسیژن خون عرضه خواهد شد و با سنسور کریستالی همراه خواهد بود، از دیگر ویژگی های این ساعت هوشمند سازگاری با تمامی اعلائم پزشکی است که بخاطر شیوع ویروس کرونا کاربران زیادی استفاده از ساعت های هوشمند با ویژگی های مختلف را در اولویت قرار داده اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ساعت های هوشمند فیت بیت مجهز به دستیار صوتی گوگل هستند و سازگاری کامل با این خدمات گوگل دارند و کاربران بجای تایپ کردن در ساعت هوشمند، با فعال کردن گزینه مورد نظر توانایی دستیابی به حالت های جذاب و خاص این ساعت هوشمند دارند.

ساعت هوشمند فیت بیت دارای سنسور اکسیژن خون

ساعت هوشمند فیت بیت دارای سنسور اکسیژن خون

فیت بیت Versa 3 محتمل ترین ساعت هوشمندی به حساب می‌آید که توسط این شرکت عرضه خواهد شد و به احتمال زیاد با قابلیت سنسور اکسیژن خون همراه باشد، قابلیتی که کاربران فیت بیت انتظار آنرا کشیده اند و امسال وقت رونمایی و بهره‌گیری از این قابلیت در ساعت های شرکت فیت بیت است.

با ورود فیت بیت به رده ساعت های سنسور دار و همچنین افزایش تنوع ساعت های اندرویدی، قطعا شاهد اتفاقات بسیار هیجان انگیز و قابل قبولی خواهیم بود و در کنار آنها شاهد حضور قدرتمندانه اپل به عنوان برترین تولید کننده ساعت هوشمند در دنیا خواهیم بود که هیجان رقابت را چند برابر خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر