سامسونگ از فیس آیدی اپل کپی برداری می کند

سامسونگ از فیس آیدی اپل کپی برداری می کند

این بدترین اشتباه کنفرانس مطبوعاتی نست که امسال در  CES مشاهده کردیم، اما سامسونگ شب گذشته در کی نوت خود در یک نسخه مجددا را مرور کرد: کپی کردن از کار های اپل، ادامه یک الگوی به به ظاهر بی پایان سامسونگ و سایر شرکت ها که کلون سازی اپل را به عمد یا غیره انجام می دهند.

در این حال سامسونگ نمادی را برای تشخیص چهره ارائه داده که تقریبا غیر قابل تشخیص از فیس آیدی اپل است. همانطور که iMore نشان می دهد، آنها دقیقا یکسان نیستند. خطوط همه کمی ضخیم تر و به هم نزدیک تر به نظر می رسند و شاید گوشه ها لمس کمتری داشته باشند. اما ما اساسا به نماد فیس آیدی اپل نگاه می کنیم ، که ظاهرا کمی تنظیم شده است. متناسب با هنر در بقیه اسلاید ها.

فیس آیدی سامسونگ

فیس آیدی سامسونگ vs فیس آیدی اپل

این نماد در حدود ۵۰ دقیقه به کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ با عنوان به هر دلیلی تجربه سالانه در حالی که هیونگ سونگ کیم، رئیس بخش الکترونیکی مصرفی شرکت شرکت، در مورد سرمایه گذاری خود در امنیت سایبری صحبت می کرد. کیم گفت ما به سرمایه گذاری در زمینه محافظت از هویت و دسترسی ایمن به وب سایت های مورد علاقه و برنامه های تلفن های همراه از طریق سامسونگ پس جلو خواهیم ماند. این آیکون برای همه در ۱۵ ثانیه تمام شده بود.

به نظر می رسد که از طرف کسی که این بخش از نمایش پرده ای را ساخته، اشتباه شده است. به نظر نمی رسید سامسونگ از این نماد در نرم افزار یا بسته بندی خود استفاده کند. نماد واقعی تشخیص چهره آن نمای کلی از چهره به نظر می رسد، که به نظر نوع کلی است.

این موضوع باعث دومین خطای بزرگ نمایش خواهد شد. دیروز، AMD به نظر می رسید قبل از اعتراف اینکه از یک رندر فن شاخته شده از کسنسول استفاده کرده است،  تا جزئیات مربوط له سری بهدی ایکس باکس ایکس را فاش کند و جزئیات جدیدی در مورد آنچه درگاه های این دستگاه که شامل نمی شود، نشان داده است.

سابقه طولانی شرکتهای companies borrowing ، و غالبا مستقیم از اپل وجود دارد. سامسونگ بدنام ترین چهره است، زیرا در این پرونده دو سال به دعاوی موبوط به طرح کپی شده است. اخیرا، این کلون ها عمدتا از مارک های چینی تهیه شده اند. پس از ورود آیفون ایکس موجی از کپی کیت ها وجود داشت. شیائومی سال گذشته تقریبا به طور کامل از تصویز زمینه اپل و آواتار میموجی پرده برداشت و هواوی با نام تجاری هونور خود نسخه هایی از روی ایرپاد های اپل کپی برداری کردند.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع verge

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر