اضافه شدن فیس آیدی به مک او اس

اضافه شدن فیس آیدی به مک او اس

طبق گزارش های موجود در MacOS Big Sur ، اپل در تلاش است تا FaceID را به رایانه های Mac خود وارد کند.

به گفته ۹to5Mac ، FaceID ، سیستم تشخیص چهره اپل که در حال حاضر در برخی از مدل های iPhone و iPad یافت می شود ، ممکن است به زودی به رایانه های مک برسد. برنامه افزودنی جدید در MacOS Big Sur beta 3 برای توسعه دهندگان شامل ارجاعاتی به PearlCamera است ، که نام کد داخلی اپل برای Face ID و دوربین TrueDepth است که ویژگی امنیتی را فعال می کند.

همچنین ، ۹to5Mac کدهایی مانند FaceDetect و BioCapture ، مشابه کدهای مورد استفاده برای iOS را کشف کرد ، در این پسوند ، که مشخص شد که به طور خاص برای MacOS ساخته شده است و نه بقایای فناوری Catalyst اپل. با این وجود گفته می شود که این اجرای هنوز در مراحل اولیه قرار دارد ، بنابراین هنوز مشخص نیست چه زمان اپل یک کامپیوتر Mac را با یک دوربین TrueDepth به کار خواهد کرد تا با FaceID کار کند.

این فناوری می تواند کمک بسیار بزرگی برای تمامی افرادی باشد که به دنبال استفاده از این ویژگی و حالت بسیار فوق العاده و جذاب هستند که به وجود آمده است و می توان گفت یک اتفاق بسیار عالی و جذاب از سوی این شرکت برای کاربران می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
فیس آیدی به مک او اس

فیس آیدی به مک او اس

اپل با راه اندازی این حالت می تواند کاربران زیادی را به سمت دستگاه های خود جذب کند که در عین حال فوق العاده و جذاب محسوب می شود که می توان گفت یک اتفاق بسیار جذاب و فوق العاده از سوی این شرکت بزرگ دنیای فناوری و تکنولوژی محسوب می شود که یک اتفاق بسیار ویژه و خاص می باشد.

فناوری ایجاد شده برای سازگاری این حالت با سیستم عامل انحصاری اپل می تواند بسیار فوق العاده و در عین عالی و جذاب باشد که اکثر کاربران از این ویژگی استقبال می کنند که حالتی بسیار ایده آل و فوق العاده از سوی شرکت اپل محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر