فیلتر اسنپ چت در برخی از کشور ها

علاوه بر قدرت بسیار بالای این نرم افزار شاهد استفاده از حالت های بسیار متنوع و جذابی هستیم که به کاربر آزادی عمل می دهد و کاربران می توانند بهترین نوع حالت را داشته باشند و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار جذاب و خاص خواهیم بود. فیلتر اسنپ چت می تواند بسیار بد باشد.

این نرم افزار طبق گفته مدیرعامل این شرکت در برخی از کشور ها فیلتر شده است که هنوز دلیل آن مشخص نمی باشد و دلیل اینکه این شرکت ها این نرم افزار را فیلتر کرده اند چه می باشد مشخص نیست و باید منتظر انتشار اخبار زیادی درمورد این اتفاق باشیم.

فیلتر اسنپ چت باعث شده تا مدیر اصلی این نرم افزار به فکر استفاده از حالت بلاکچین در این نرم افزار باشد که در نرم افزار تلگرام بسیار ناموفق و ناکارآمد بود که شرکت روسی نتوانست این قابلیت را پیاده سازی کند تا یک نرم افزار ضد فیلتر برای کاربران خود ارائه دهد.

اتفاقات اخیر باعث شده است تا کاربران این نرم افزار در کشور هایی که فیلتر شده است دست از این نرم افزار بکشند که می تواند برای اسنپ چت بسیار گران تمام شود و باعث از دست دادن تعداد زیادی از کاربران خود بخاطر اینگونه مسائل شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
فیلتر اسنپ چت در برخی از کشور ها

فیلتر اسنپ چت

این فیلتر شدن هنوز دلیل خاصی ندارد و تعداد کشور ها هم زیاد می باشد و هنوز به طور کامل لیست کشور هایی که این نرم افزار را مورد تحریم و فیلتر قرار داده اند مشخص نشده است که باید منتظر انتشار لیست نهایی از کشور های مختلف باشیم.

هنوز دلیل این تحریم ها مشخص نشده است اما قطعا یک اتفاق بسیار مهمی وجود دارد که کشور های زیادی دست به تحریم یک باره این نرم افزار زده اند که در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی برای خود دارد و قطعا از این وضعیت راضی نخواهند بود.

دسترسی به این نرم افزار بسیار سخت خواهد بود و کاربران زیادی برای وارد شدن به این نرم افزار با مشکل بزرگی مواجه خواهند شد که قطعا باعث به وجود آمدن حالت های متنوع برای این اپلیکیشین در آینده ای نه چندان دور خواهد بود که به نظر خوب نمی باشد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر