فیلتر جالب و عالی ویدیو گوگل برای کنفرانس های ویدیویی

فیلتر جالب و عالی ویدیو گوگل برای کنفرانس های ویدیویی

سایت ۹to5 گزارش داده است که گوگل در حال راه اندازی یک حالت بسیار جذاب و فوق العاده ای می باشد که باعث می شود تا با رقبای قدرتمند خود وارد رقابت حساس و نزدیک شود و ما نیز اتفاقات بسیار مناسب و عالی از سوی شرکت گوگل برای این ویژگی جدید خواهیم بود.

این ویژگی جدید قرار است حالت های مختلف و زیادی را به بخش ویدیو اضافه کند و کاربر توانایی این را خواهد داشت که بتواند در بهترین حالت خود بخش هایی از ویدیو به صورت دلخواه را فیلتر کند و یا به نوعی اقدام به شطرنجی کردن نقاط مختلف ویدیو اقدام کند.

در برنام های موجود که از تماس های ویدیویی پشتیبانی می کنند این حالت به صورت پیشفرض و حالت های متفاوت از پیش تعیین شده وجود دارد، اما گوگل می خواهد یک حالت بسیار متفاوت و خاص برای تعریف دستی فیتلر در نقاط مختلف صفحه خود در ویدیو های مختلف داشته باشند.

فیلتر جالب و عالی ویدیو گوگل با رقبایی همچون زوم و تیم مایکروسافت وارد رقابت خواهد شد، گوگل این حالت را در سرویس جیمیل خود راه اندازی خواهد کرد و کاربران می توانند با داشتن اکانت های گوگل در این رویداد ها و تماس های ویدیویی که بیش از ۱۰۰ نفر را پوشش می دهند را استفاده کنند.

حالت جذاب و جدید گوگل باعث ایجاد یک حالت ویژه و خاص برای کاربران خود می باشد که می توانند نسبت به خواسته های خود بخش هایی از ویدیو های خود را فیلتر و یا شطرنجی کنند که آن هم نیز با تغییرات متنوعی همراه خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
فیلتر جالب و عالی ویدیو گوگل برای کنفرانس های ویدیویی

فیلتر جالب و عالی ویدیو گوگل

کنفرانس هایی که بخاطر شیوع بیش از حد ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می شوند، نیاز جدی کاربران برای اجرایی کردن یک پلتفرم با تمامی قابلیت های ممکن را مجاب به استفاده از برنامه های متفاوت کرده است که گوگل این حالت را می خواهد رفع کند.

شرکت گوگل با ارائه این حالت قصد دارد تا وارد یک حوزه رقابتی دیگر در نوع و سطح متفاوتی شود که تابحال شاهد چنین حضوری در هیچ یک از تمامی سرویس های گوگل نبوده ایم، همچنین رقابت نزدیک و حساس میان این شرکت و مایکروسافت نیز بسیار جذاب و عالی می باشد.

تعداد کاربرانی که از مایکروسافت تیم استفاده می کنند ماهانه بالای ۷۵ میلیون کاربر فعال می باشد که این عدد در سرویس گوگل حدود ۱۰۰ میلیون کاربر فعال می باشد که باعث ایجاد یک حالت مسابقه مانند میان این دو شرکت بزرگ دنیای فناوری و تکنولوژی می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع theverge

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر