فیلتر های جدید گوگل Meet برای اندروید و iOS فعال شد

فیلتر های جدید گوگل Meet برای اندروید و iOS فعال شد

گوگل یک بروزرسانی جدید برای برنامه تماس ویدیویی Meet ارائه کرده است که فیلتر های جذاب و بسیار کاربردی را به همراه دارد. در نسخه جدید سازگاری بهتری با سیستم‌عامل و همچنین نرم افزار ایجاد شده است که یک ترکیب بسیار فوق‌العاده و کاربردی محسوب می‌شود.

شرکت گوگل در این آپدیت از فیلتر ها و افکت های تصویری بسیار جالبی استفاده کرده است که تابحال در نسخه های قبلی شاهد استفاده از این ماسک ها و فیلتر های تصویری نبودیم. از طرفی هم گوگل در نظر دارد تا با توسعه حالت های نرم افزاری و کاربردی این نرم‌افزار برای اینترنت های کند اجرا داشته باشد.

افکت های زیادی در نسخه جدید به این برنامه اضافه شده و به قدری زیاد است که اگر بخواهید از تمام آنها در تماس های ویدیویی خود استفاده کنید قطعا ساعت ها زمان خواهد برد. علاوه بر فیلتر های قبلی شاهد اضافه شدن افکت های جذاب و بسیار کاربری شبیه به اینستاگرام به این نرم افزار از جمله قابلیت های جدید و قابل قبول این نرم افزار به شمار می‌رود.

فیلتر های جدید گوگل Meet ترکیبی از شبکه های اجتماعی و همچنین سرویس ایده گوگل است که یک ترکیب بسیار فوق‌العاده و خاص را از نظر تنوع ایجاد کرده و تابحال در هیچ یک از برنامه های تماس ویدیویی شاهد بهره‌مند شدن از این ترکیب ها نبودیم و این حالت بسیار جذاب و قابل قبول است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گزارش ۹to5Google، گوگل در نظر دارد ویژگی های این نرم افزار را توسعه دهد تا بتواند از این طریق دسترسی کاملی به حالت های مختلف داشته باشد و یک خروجی بسیار بی‌نظیر و خاص را از خود به اجرا بگذارد و خروجی هیجان انگیز و قابل توجهی به همراه داشته باشد.

فیلتر های جدید گوگل Meet

فیلتر های جدید گوگل Meet

بازار رقابتی این نرم افزار با اپلیکیشن زوم است که واقعا در اوایل شیوع کرونا کمک زیادی برای برگزاری کنفرانس ها به صورت ویدیویی و برگزاری کلاس های آنلاین و تماس های ویدیویی مفید و کاربردی بود و کاربران زیادی در اوایل سال گذشته از این نرم افزار استفاده کردند و حالا گوگل قصد دارد این رقابت را به نفع خود تمام کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر