قابلیت آپدیت جدید واتساپ تماس گروهی را ارائه می دهد

قابلیت آپدیت جدید واتساپ تماس گروهی را ارائه می دهد

در این شکی نیست که واتساپ جزو پرطرفدارترین اپلیکیشین های ارتباطی یا همان شبکه اجتماعی محسوب می شود که در سراسر دنیا کاربران زیادی را به خود اختصاص داده و دارای یک میلیارد دانلود مستقیم از گوگل پلی می باشد.

این رکورد نشان از کیفیت بسیار بالای این پیام رسان دارد که واتساپ توانسته است بهترین کارایی و قدرت بسیار بالایی را برای کاربران خود در سطح فوق العاده ای ارائه کند، نکته جالب این اپلیکیشین فیلتر نبودن در هیچ کشوری نیست که یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

واتساپ هر ماه یا هر چند وقت یکبار آپدیت های جدیدی را برای ارتقا قابلیت های مختلف این اپلیکیشین ارائه می دهد که واقعا هرکدام در جای خود کاربرد بسیار زیادی را به همراه دارد و این باعث می شود شاهد بالا بودن کیفیت این نرم افزار دارد.

قابلیت آپدیت جدید واتساپ که قرار است به زودی از سوی این شرکت ارائه شود بسیار خاص و جالب خواهد بود و گفته می شود این شرکت قرار است بهترین کارایی را برای محصول خود داشته باشد و ایجاد گروه ها در تماس های تصویری و صوتی را ارتقا دهد.

طبق گفته برخی از منابع معتبر، واتساپ قرار است به زودی آپدیت جدیدی را ارائه کند که باعث می شود تا شاهد ایجاد گروه های تماس تصویری بالای ۵۰ نفر باشیم که قابلیت بسیار خاص و جالبی می باشد که از سوی این شرکت ارائه خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت آپدیت جدید واتساپ تماس گروهی را ارائه می دهد

قابلیت آپدیت جدید واتساپ

این قابلیت جدید باعث می شود تا در این روز های قرنطینه کمک بسیار زیادی برای بخش های اداری مختلف مانند برگزاری جلسات به صورت آنلاین و با تعداد نفرات بسیار بالا که کارایی فوق العاده ای را در این روز های قرنطینه برای کارمندان و افراد جامعه کمک خواهد کرد.

این خبر هنوز به طور کامل از سوی واتساپ تایید نشده است و هیچ واکنشی نسبت به این خبر نداشته است و حتی این خبر را تکذیب نکرده است و این نشان از احتمال وجود این قابلیت دارد که می توان برای کاربران بیشتر این نرم افزار داشته باشد.

واتساپ همیشه مخاطب محور بوده است و با ارائه انواع آپدیت ها و بروزرسانی ها برای کاربران خود بهترین کارایی را ارائه می دهد که کارایی های متفاوت و مختلفی را برای کاربران در نظر دارد که امیدواریم نسخه جدید این بروزرسانی نیز یکی از همین قابلیت ها باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر