قابلیت آپدیت iOS 13.4 بسیار خاص و جذاب می باشد

قابلیت آپدیت iOS 13.4 بسیار خاص و جذاب می باشد

تقریبا ۵ روز گذشته نسخه جدید سیستم عامل iOS توسط اپل منتشر شد که قابلیت های بسیار زیاد و جذابی را در خود داشته است و در بخش نرم افزاری این آپدیت و بروزرسانی عملکرد های بسیار زیادی نیز اضافه شده است و بسیار خاص می باشد.

در بروزرسانی جدید اپل شاهد اتفاقات بسیار زیادی از جمله اضافه شدن مموجی های جدید به صورت های مختلف در این بروزرسانی بوده ایم و همچنین علاوه بر اضافه شدن استیکر های مختلف شاهد ارتقا نرم افزاری نیز بوده ایم.

به علاوه محصولات آیفون شاهد بروزرسانی محصولات برای آیپد نسخه ۱۳.۴ و MacOS 10.15.4 و WatchOS 6.2 و TVOS 13.4 بوده ایم که به صورت یکجا برای آنها نیز این قابلیت و بروزرسانی منتشر شده است که از قابلیت های بسیار جذاب و خاصی بهره مند شده است که باعث می شود تا قدرت نرم افزاری ارتقا یابد.

یکی دیگر از قابلیت آپدیت iOS 13.4 وجود iCloud Folder Sharing می باشد که کاربران می توانند از طریق آن و با اشتراک گذاری فایل های خود و ارسال آنها به یکدیگر از آن استفاده کنند و این قابلیت در آیپد، آیفون و مک بوک نیز قابل اجرا خواهد بود که قطعا جذاب و خاص خواهد بود.

اگر می خواهید فایل هایی را که از این طریق ارسال و یا دریافت کرده اید را مشاهده یا ویرایش کنید، می توانید از طریق مراجعه به بخش های مختلف نرم افزاری سیستم های خود آنها را پیدا و ویرایش و یا آنها را حذف کنید و به صورت دلخواه ادیت کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت آپدیت iOS 13.4 بسیار خاص و جذاب می باشد

قابلیت آپدیت iOS 13.4 : بخش قدرتی اپل

اپل این بار در بخش نرم افزاری با قدرت بسیار زیادی آماده شده است و با ارائه نسخه های مختلف از بخش نرم افزاری برای این دستگاه های مختلف نشان از قدرت این دستگاه ها را به رخ کشیده است و همین امر باعث دیده شدن این نسخه شده است.

اپل علاوه بر اینکه در بخش نرم افزاری برای محصولات خود مانند آیفون و آیپد منتشر کرد، برای محصولات دیگر خود مانند اپل CarPlay بوده ایم که به کاربر اجازه می دهد موقعیت خودروی خود را از این طریق شناسایی کند و قابلیت های بسیار زیادی نیز به همراه خواهد داشت.

همچنین این شرکت در بخش اپل آرکید دست به تغییرات بسیار جالبی زده است و با طراحی بخش های مختلف به کاربران این اجازه را می دهد که بتوانند از طریق دستگاه های مختلف برای خرید ها اقدام کنند، همچنین این قابلیت بر روی دستگاه های مختلف این شرکت قابل اجرا می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر