قابلیت استوری در توییتر فعال سازی می شود

قابلیت استوری در توییتر فعال سازی می شود

توییتر نیز به فهرست نرم افزار هایی اضافه شد که کاربر می تواند در آنها از قابلیتی به نام استوری استفاده کند و قطعا شاهد اضافه شدن ویژگی های فوق العاده و بسیار جذاب از سوی این شرکت خواهیم بود که در بالاترین سطح ممکن از خود ارائه خواهد داد.

ویژگی هایی که این شرکت می تواند برای این شبکه اجتماعی در نظر بگیرد در بالاترین سطح ممکن می باشد و می توان گفت که ترکیب های بسیار ایده آل و فوق العاده ای از سوی توییتر برای کاربران خود می باشد که بسیار جذاب و ایده آل می باشد.

اتفاقاتی که توییتر به وجود خواهد آورد باعث جذابیت بیش از حد این شبکه اجتماعی خواهد بود و در نتیجه شاهد افزایش کاربران توییتر نسبت به کاربران قدیمی خود خواهیم بود که در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش خواهد گذاشت و در نهایت شاهد خروجی بسیار فوق العاده و جذاب خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت استوری در توییتر فعال می شود و همین موضوع قطعا برای جذب کاربران جدید برای توییتر مفید می باشد و قطعا شاهد قابلیت های بسیار زیادی خواهیم بود که باعث افزایش قابل توجه این شبکه اجتماعی نسبت به رقبای خود در بازار های جهانی خواهیم بود.

توییتر تمامی این تغییرات را به خاطر جذب کاربر انجام می دهد و در نهایت شاهد اضافه شدن قابلیت های بی نظیر و بسیار فوق العاده خواهیم بود و می توان گفت این شرکت قابلیت های هوشمندانه و بسیار جذابی را از خود به نمایش خواهد گذاشت و ما نیز شاهد اضافه شدن بخش جالبی خواهیم بود.

قابلیت استوری در توییتر

قابلیت استوری در توییتر

با اضافه شدن این ویژگی می توان گفت قابلیت های بسیار زیادی در توییتر وجود خواهد داشت و این نرم افزار می تواند به راحتی و ساده خود را در ردیف شبکه های اجتماعی قدرتمند مانند اینستاگرام قرار دهد و شاهد افزایش رقابت میان شرکت ها باشیم.

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر