قابلیت اسکرین رکورد کروم راه اندازی شد

قابلیت اسکرین رکورد کروم راه اندازی شد

ضبط ویدیو از صفحه نمایش و نوع فیلمبرداری از صفحه دسکتاپ از مزیت هایی محسوب می شود که در ویندوز شاهد آن بودیم و حالا مرورگر کروم نیز این قابلیت کاربردی و مناسب را برای کاربران خود فعال کرده و شاهد اضافه شدن حالت های مناسب و بسیار جذاب هستیم.

این مرورگر علاوه بر اضافه شدن حالت های هوشمندانه با یک بروزرسانی داخلی امنیت و همچنین درگاه های پرداخت ممکن را از خود به نمایش خواهد گذاشت و شاهد اضافه شدن حالت های ایمنی و همچنین بخش کاربردی از سوی این شرکت خواهیم بود.

مرورگر کروم توانایی های زیادی جدیدا از خود به نمایش گذاشته و می توان گفت کاربردی ترین مرورگر دنیا از لحاظ کاربری و همچنین ابزار های مناسب محسوب می شود با اضافه شدن قابلیت های جذاب برای آن شاهد افزایش کیفیت و همچنین کاربری مفید هستیم.

قابلیت اسکرین رکورد کروم علاوه بر کاربردی بودن شاهد افزایش کاربری بسیار بالا و فوق العاده جذاب هستیم که این نرم افزار باعث می شود تا کاربران به صورت فعال از صفحه نمایش خود هنگام استفاده از مرورگر و یا حتی داخل خود ویندوز از این حالت استفاده کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دلیل اضافه شدن این ابزار به خاطر دورکاری و آموزش های مجازی است که استاد و معلمان برای ضبط ویدیو و عکس ها از صفحه نمایش و همچنین مرورگر باعث می شوند تا شاهد حالت های کاربردی و بسیار خاص باشیم که در دستور کار این نرم افزار کاربردی و بسیار فوق العاده قرار گرفته است.

قابلیت اسکرین رکورد کروم :جذاب و مفید

مرورگر کروم برای عرضه این قابلیت، یک آپدیت درون برنامه در نظر گرفته است که در این حالت کاربر باید نسخه جدید را دانلود کند و بعد از اعمال تغییرات مورد نظر این قابلیت را فعال کند و از ویژگی های مناسب و بسیار هوشمندانه و البته کاربردی آن استفاده کند.

حالت های ضبط با صدا و یا یک قسمت از صفحه نمایش و ابزار های مداد واضافه کردن ویدیو و برش قسمتی از ویدیو و همچنین ترکیب و مونتاژ ویدیو در این حالت قابل اجرا خواهد بود، در کنار آنها شما می توانید با لاگین شدن به حساب گوگل کلاد خود به طور اتوماتیک ویدیو های ضبط شده خود را ذخیره سازی کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر