قابلیت تماس تصویری در تلگرام بتا iOS 6.3 در دسترس است

تماس تصویری تلگرام

پیام رسان تلگرام یکی از پیشرفته ترین و کاربردی ترین راه حل های موجود در سطح جهانی است. (البته با فیلتر شدن این پیام رسان در ایران کمی استفاه از آن کاربران ایرانی سخت شده است) تنها ایراد این برنامه عدم پشتیبانی از برقراری تمای ویدیویی بود.

اما بهار سال گذشته توسعه دهندگان این پیام رسان اظهار داشتند که به زودی این قابلیت رونمایی خواهد شد. اکنو هم که این خبر فاش شده است که قابلیت تماس تصویری در تلگرام بتا iOS 6.3 در دسترس است.

تمایس ویدیویی تلگرام

تماس تصویری تلگرام

برای فعال کردن آن، باید به بخش تنظیمات مراجعه کرده و سوئیج به نسخه آزمایشی را در بخش پایانی صفحه فعال سازی کنید و بعد از آن دکمه تماس ویدیویی در منو ظاهر می شود.

توجه داشته باشید که این قابلیت فعلا در نسخه ۶.۳ تلگرام بتا در iOS در دسترس است. اما به احتمال زیاد، انتشار کامل این قابلیت در هر دو سیستم عامل iOS و اندروید صورت خواهد گرفت.

تماس تصویری در تلگرام برای iOS به عنوان یک قابلیت آزمایشی 😉 از تلگرام

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تلگرام ۵۰۰ میلیون بار دانلود را در پلی استور تجربه کرده است

گفتنی است، ماه گذشته تلگرام در میان همه گیری COVID-19 از ۵۰۰ میلیون دانلود در پلی استور گذشت. از آنجا که این قابلیت بر روی سایر سیستم های پیام رسانی از پیش نصب شده بود، این یک گام باورنکردنی برای تلگرام است.

با این حال این برنامه هنوز هم برای رسیده به رقبای خود راهی طولانی در پیش دارد. واتس آپ که متعلق به فیس بوک است، اخیرا به پنج میلیارد دانلود رسیده و همچنین گوگل مسیج هم از مرز یک میلیارد دانلود گذشته است.

تلگرام به دلیل داشتن رمز گذاری نهایی تا پایان توانسته است با سایر برنامه های کاربردی با موفقیت رقابت داشته باشد. به دلیل افزایش نگرانی هایی مربوط به حریم خصوص، تعداد در حال افزایشی از کاربران از این امر آگاه می شوند.

این برنامه همچنین دارای ویژگی هایی جالبی مانند فضای ذخیره سازی ابری، پوشه ها، پشتیبنی از سیستم متقابل است. تلگرام همچنین به لطق برنامه دسکتاپ خود، وفاداری برخی از کاربران را به دست آورده است. چون دیگر نیازی نیست کاربران برای اتصال نیازمند تلفنشان باشند.

پیش از این، تلگرام گفته بود که در حال کار بر روی تنظیم ویژگی تماس تلفنی ایمن برای رقابت با زوم و Houseparty / هوس پارتی است.اما در حال حاضر جزئیاتی در مورد زمان اجرای این قابلیت وجود ندارد. پیش از این تیم تلگرام یک رکورد جدیدی را هم به ثبت رسانده اند آن هم استفاده ۴۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان از این برنامه است.

با توجه به خدمات تمای تصویری گروهی : این شرکت با بیان این که عقب افتادگی کنونی باعث شده تا مردم خود را در خانه قرنطینه کنند و خوستار کار از خانه باشند. از این رو، مردم به یک ویژگی ارتباطی ایمن اما سریع نیاز دارد.

علاوه بر این، تماس ویدیویی فعلی که در سایر برنامه ها موجود است بیشتر نسخه های استاندارد هستند که از ثبات و قبلیت های بهره می برند. از این روز، این شرکت اطمینان داده است که میان است این نگرانی را از بین ببرد. آنها در فکر قابلیت تمایی ویدیویی روی یک بستر امن و بصری متمرکز می کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع reddit

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر