قابلیت تماس جدید گوشی های گوگل تغییر داده خواهند شد

قابلیت تماس جدید گوشی های گوگل تغییر داده خواهند شد

اگر شما جزو کاربران اندرویدی می باشید که از نرم افزار تلفن گوگل استفاده می کنید، در روز های آینده شاهد تغییرات اساسی در ماهیت برنامه خواهید بود و این نشان دهنده ایجاد اتفاقات بسیار متفاوت و متنوعی از سوی گوگل برای تمامی گوشی های خود و سیستم عامل خود خواهیم بود.

گوگل در این حالت به مراکز تجاری و سازمان های فروشگاهی این اجازه را می دهد که شماره تلفن های کاربران خود را در اختیار این سازمان ها قرار می دهد و آنها نیز نسبت به درخواست های بازار نوع تبلیغات به اضافه اطلاعاتی که درمورد محصولات خود وجود دارد را به کاربران ارسال می کنند.

این سازمان ها باید از یک مراحل و پروسه هایی برای دریافت مجوز این کار باید عبور کنند که بسیار سخت و دشوار می باشد و هر سازمانی توانایی این را ندارد که این اطلاعات مناسب و فوق العاده ای را به دست بیاورد و بخاطر همین نیز باید منتظر این حالت مناسب و عالی باشیم.

قابلیت تماس جدید گوشی های گوگل از طریق سرور Verified Calls گوگل ارسال می شود و اطلاعاتی درمورد اینترنت و یا خرید های مختلف برای وسایل و اشیاء مختلف به همراه دارد که باید منتظر بمانیم و ببینیم که این حالت برای کاربران کارآمد و مفید خواهد بود و یا هیچ استقبالی از آن نخواهد شد.

این ویژگی به صورت پیشفرض در گوشی های اندرویدی وجود دارد و شما باید برای فعالسازی آن باید شماره تلفن خود را به حساب گوگل خود اضافه کنید تا بتوانید از این ویژگی و حالت برخوردار باشید و البته این ویژگی با استفاده از نرم افزار تلفن گوگل کار خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
قابلیت تماس جدید گوشی های گوگل تغییر داده خواهند شد

قابلیت تماس جدید گوشی های گوگل

این نرم افزار در بیشتر گوشی های اندرویدی سازگار نیست و طبق گوگل باید منتظر بمانیم و ببینیم که این دسته از کاربران توانایی این را خواهند داشت که بتوانند از این ویژگی جذاب و عالی گوگل در گوشی های خود استفاده کنند که یک مسئله بزرگ برای آپدیت درون برنامه ای محسوب می شود.

هنوز نسخه های جدید این برنامه مشخص نشده است برای کدام یک از گوشی های هوشمند عرضه خواهد شد و باید منتظر این حالت باشیم و ببینیم گوگل کدام یک از گوشی های هوشمند موجود در بازار های جهانی را برای پشتیبانی از این نسخه ارائه خواهد داد.

گوشی های اندرویدی زیادی از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند و بخاطر این نیز باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت برای چه گوشی هایی این ویژگی را آپدیت خواهد کرد، احتمال اینکه گوشی های هواوی از این ویژگی پشتیبانی نکنند بسیار بالا و زیاد می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر