قابلیت تماس ویدیویی گروهی تلگرام به صورت آپدیت عرضه شد

قابلیت تماس ویدیویی گروهی تلگرام به صورت آپدیت عرضه شد

بروزرسانی های جدید با قابلیت های منحصر به فرد و همچنین ویژگی های جدید باعث شده تا نگاه های متفاوتی نسبت به تلگرام ایجاد شود و این پیام‌رسان بار دیگر محبوبیت خود را میان کاربران فضای مجازی به دست بیاورد. از از مزیت های قابل قبول آن می‌توان به بهره‌گیری از ترکیب های تماس تصویری در گروه های مختلف اشاره کرد.

قابلیت برقراری تماس ویدیویی در تلگرام یک جذابیت منحصر به فرد و خاص به این نرم افزار اضافه می‌کند و علاوه بر اضافه شدن این حالت، قابلیت های دیگری مانند برگزاری یک اتفاق گفتگو با ۳۰ نفر به صورت ویدیویی است که کلاب هاوس هم با این حالت تلگرام مورد تهدید قرار می‌گیرد.

طبق گفته تلگرام به زودی محدودیت ۳۰ نفر به بی‌نهایت ارتقا داده خواهد شد تا از این طریق شاهد رقابت حساس میان سرویس هایی که تماس ویدیویی با قابلیت برگزاری کنفرانس و یا اتاق های گفتگو دارند باشد که واقعا تلگرام با بروزرسانی جدید دنیای پیام رسان های ویدیویی را درگیر کرده است.

قابلیت تماس ویدیویی گروهی تلگرام برای تمامی سیستم‌عامل ها عرضه خواهد شد و در پلتفرم های ویندوز، اندروید و iOS این قابلیت وجود خواهد داشت و اتفاق قابل قبول و خوبی است که این شرکت روسیه‌ای به بهترین نحو ممکن توانسته عملکرد مناسب و هوشمندانه ای اجرایی و راه‌اندازی کند.

ویژگی های دیگری مانند استفاده از پس‌زمینه متحرک در چت ها و همچنین بهینه تر شدن رابط کاربری و نرم افزاری این نسخه باعث خواهد شد تا سرعت استفاده و سازگاری با انواع سیستم‌عامل ها برای کاربران مفید و قابل قبول باشد که از مزیت های تلگرام محسوب می‌شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
قابلیت تماس ویدیویی گروهی تلگرام

قابلیت تماس ویدیویی گروهی تلگرام

هوشمندسازی این پیام‌رسان از دیگر ویژگی های بارز و مثبت آن محسوب می‌شود که تلگرام توانسته برای کاربران خود فراهم سازی کند. در این حالت به صورت خودکار و نسبت به آنلاین بودن کاربران و گروه های موجود، لوگو و همچنین آرم تلگرام به رنگ های مختلفی درخواهد آمد که به صورت واضح قابل مشاهده است و می‌توانید آنرا در پایین مشاهده کنید.

قابلیت تماس ویدیویی گروهی تلگرام

سازگاری با اکثر سیستم‌عامل ها و همچنین برای نسخه های دسکتاپی و موبایلی ترکیب بندی ایده‌آل در نظر گرفته شده و برای اینکه کاربر بتواند یک ترکیب هوشمندانه با تمامی دستگاه های خود مانند لپتاپ، موبایل و تبلت به صورت همزمان از تلگرام استفاده کند، بهترین ترکیب ممکن خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر