قابلیت جدید اندروید ۱۱ یک سطل زباله می باشد

قابلیت جدید اندروید ۱۱ یک سطل زباله می باشد

چند روز پیش شاهد عرضه نسخه بتا و آزمایشی اندروید ۱۱ بودیم که برای برخی از گوشی های هوشمند ارائه شد و شاهد طراحی و رابط کاربری بسیار قدرتمند و جذابی از سوی گوگل برای این نسخه بودیم که البته سرعت بهترین فاکتور این نسخه بود.

بهبود سرعت و کیفیت این نسخه باعث شده تا این سیستم عامل در نسخه ۱۱ نسبت به دیگر نسخه های قدیمی از تمامی لحاظ و بخش ها بسیار جذاب و کارآمد باشد و کارشناسان این نسخه را یکی از بهترین های گوگل و اندروید نامگذاری می کنند.

قابلیت های جدید و بروزی در این نسخه به کار گرفته شده است و یکی از آنها سطل زباله می باشد که قابلیت و حالتی بسیار خاص و جذابی دارد که عملکرد خوبی را به کاربران می دهد و انتخاب آنها را بسیار گسترده و بسیار زیاد می کند.

قابلیت جدید اندروید ۱۱ باعث می شود تا کاربران تمامی داده ها و اطلاعاتی را در مدت زمان کمتر از ۳۰ روز حذف کرده اند را بازیافت کنند و این قابلیت در نسخه های قبلی سیستم عامل اندروید وجود نداشته است و به صورت پیشفرض در نسخه جدید به بخش اجرایی درآمده است.

طبق گفته های ۹to5Google این قابلیت بر روی سرور های گوگل راه اندازی شده است و باعث می شود تا اطلاعاتی که شما پاک می کنید به صورت پیشفرض یک بکاپ ساده از آن گرفته شود و در این سیستم نگهداری شود و تا ۳۰ روز در این سرور ماندگار خواهد بود تا در موقع نیاز کاربر بتواند از آن بکاپ استفاده کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت جدید اندروید 11 یک سطل زباله می باشد

قابلیت جدید اندروید ۱۱

این حالت برای بخش امنیت نیز در حال تست می باشد و توسعه دهندگان در کار بر روی این ویژگی هستند که بتوانند فایل هایی که در سرور های ابری ذخیره سازی می شود از امنیت بالایی برخوردار باشند تا اطلاعات کاربر لو نرود و حریم شخصی کاربران حفظ شود.

این حالت توسط گوگل اجرا شده و دارای نام scoped می باشد که یک حالت بسیار شیک و جذابی است که در سیستم عامل iOS شاهد چنین حالت های بسیار جذاب و فوق العاده ای بوده ایم که این شرکت توانایی اجرایی کردن این حالت را داشته است.

قابلیت های بسیار زیادی در این نسخه جدید اندروید پیاده سازی خواهند شد و هرکدام از آنها حالت های بسیار خاص و فوق العاده ای دارند و به زودی شاهد اضافه شدن دیگر حالت های بسیار جذاب و فوق العاده از سوی گوگل و توسعه دهندگان برای اندروید ۱۱ خواهیم بود.

نسخه کامل اندروید ۱۱ به احتمال زیاد تا پایان همین ماه میلادی عرضه شود که به احتمال زیاد دستگاه های زیادی از آن پشتیبانی خواهند کرد و گفته می شود برخی از قابلیت های دیگر در زمان عرضه نسخه کامل گفته خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر