قابلیت جدید اینستاگرام برای راحتی کاربران عرضه می شود

قابلیت جدید اینستاگرام برای راحتی کاربران عرضه می شود

اینستاگرام یکی از زیر مجموعه های فیس بوک محسوب می شود و یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی موجود در بازار اپلیکیشین ها می باشد که قابلیت های بسیار فراوانی برای کاربران خود در نظر گرفته است و یکی از سرگرم ترین ها در بین اپلیکیشین ها محسوب می شود.

اینستاگرام هر چند ماه یکبار حالت های مختلفی برای این اپلیکیشین منتشر می کند و گفته می شود این برنامه دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد که در دیگر شبکه های اجتماعی مشابه وجود ندارد و همین قابلیت می باشد که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.

اینستاگرام در صفحه رسمی خود در توییتر اعلام کرد قرار است آپدیت جدیدی را برای این اپلیکیشین منتشر کند که رابط کاربری را به طور بسیار زیادی افزایش خواهد داد و گفته می شود این قابلیت یکی از خاص ترین روش ها برای این شرکت محسوب می شود و به احتمال زیاد کاربرد زیادی خواهد داشت.

قابلیت جدید اینستاگرام برای تعامل بیشتر افراد منتشر خواهد شد و گفته می شود در این بروزرسانی ما شاهد این خواهیم بود که کاربران می توانند با افرادی که آنها را لایک کرده آن یا به نوعی آنها را فالو یا دنبال کردن می توانند با پیشنهاد های مختلفی روبه رو شوند و از این قابلیت استفاده کنند.

اینستاگرام این قابلیت را برای اینکه کاربران بتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند و به نوع کلی بتوانند از خدمات این اپلیکیشین استفاده کنند عرضه خواهد شد و گفته می شود این قابلیت در دیگر شبکه های اجتماعی وجود ندارد و همین باعث می شود تا اینستاگرام یکی از محبوب ترین ها باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت جدید اینستاگرام برای راحتی کاربران عرضه می شود

قابلیت جدید اینستاگرام منتشر می شود

مدیر ارشد اینستاگرام درباره این قابلیت تازه و جدید صحبت کرده و اینگونه درمورد این قابلیت گفته است: این قابلیت برای کاربران اینستاگرام یکی از خاص ترین ها خواهد بود و می توانند از این طریق به کاربرانی که آنها را لایک کرده اند و یا مطالب و پست های آنها را بیشتر بازدید کرده اند نزدیک تر شوند و این یکی از قابلیت های بسیار خاص و جذاب اینستاگرام است.

این هدف بخاطر جذب کاربران بیشتری به این اپلیکیشین قدرتمند و بسیار پرطرفدار کشیده خواهد شد و به نوعی می توان گفت این یکی از خاص ترین قابلیت های چند سال اخیر این شبکه اجتماعی برای کاربران خود بوده است که از طریق آپدیت کردن بر روی سیستم های کاربران اجرایی خواهد شد.

اینستاگرام در چند ماه گذشته قابلیت های زیادی را به این اپلیکیشین اضافه کرده بود که مهم ترین آنها پشتیبانی از قابلیت گیف بود که مورد پسند کاربران اینستاگرام قرار گرفت و یکی از بهترین ها شد که می توانیم بگوییم قابلیت جذابی نیز بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر