قابلیت جدید سیستم عامل کروم برای دستگاه های لمسی

قابلیت جدید سیستم عامل کروم برای دستگاه های لمسی

گوگل به طور رسمی اعلام کرده است آپدیت جدیدی را برای سیستم عامل کروم بوک ارائه خواهد داد تا رایانه های لمسی قابلیت ها و کارایی های بهتری را نسبت به سری های اول داشته باشند و بتوانند به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار بگیرند.

قابلیت های زیادی در آپدیت جدید گوگل کروم بوک وجود خواهد داشت که یکی از مهم ترین آنها شباهت بسیار زیاد یکی از قابلیت ها به نسخه سیستم عامل اندروید ۱۰ می باشد که در گوشی گوگل پیکسل ۴ شاهد اینگونه ویژگی بوده ایم.

در بروزرسانی جدید با کشیدن و نگه داشتن صفحه نمایش به سمت بالا کاربر می تواند به تمامی پنجره های باز شده و آن برنامه هایی که در حال فعالیت هستند را نشان دهد و به صورت صفحه نمایش ویندوز به طور ردیفی کنار یکدیگر آنها را با هم نشان دهد.

یکی دیگر از قابلیت جدید سیستم عامل کروم در این آپدیت وجود شباهت بسیار زیاد این نسخه به ویندوز می باشد که برخی از آیکون ها و حالت ها تغییر خواهند کرد و طبق گفته گوگل سرعت بارگذاری بسیار بالایی را خواهد داشت که یک مزیت مهمی در این بروزرسانی محسوب می شود.

همچنین گوگل این بروزرسانی را انجام داده است کاربران بتوانند به راحتی در دستگاه های لمسی مانند تبلت کارایی مناسبی داشته باشند و همین نیز باعث خواهد شد تا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و جالبی برای بخش رابط کاربری این سیستم عامل جذاب گوگل باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت جدید سیستم عامل کروم برای دستگاه های لمسی

قابلیت جدید سیستم عامل کروم

گوگل اعلام کرده است به زودی شاهد اتفاقات بسیار زیاد و جذابی خواهیم بود که برای بخش لپتاپ و البته تبلت این سیستم عامل عرضه خواهد شد که قابلیت های بسیار زیاد و مفیدی خواهد بود که باعث می شود تا حالت های مناسبی برای خود داشته باشد.

در بروزرسانی های آینده بیشتر روی طراحی و دیزاین کلی این سیستم عامل کار خواهد شد و گفته می شود گوگل برای اینکه بتواند کاربران خود را راضی نگه دارد یک بخش جداگانه ای ایجاد خواهد کرد تا شاهد توسعه دلخواه کاربران برای خودشان باشیم که قابلیت خوبی خواهد بود.

هنوز دستگاه هایی که از قابلیت ها و آپدیت های جدید پشتیبانی خواهند کرد مشخص نشده اند اما می توان گفت برای اولین بروزرسانی جدید برای محصول پیکسل بوک گوگل عرضه خواهد شد که یک محصول خوب و مناسبی از سوی این شرکت بوده است.

باید منتظر ماند و دید که این شرکت در کدام زمان عرضه این سیستم عامل را انجام خواهد و چه دستگاه هایی مجوز استفاده از این آپدیت جدید را که قابلیت ها بسیار فوق العاده ای را خواهد داشت را عرضه و منتشر خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر