قابلیت جدید مایکروسافت آفیس در آیپد عرضه می شود

قابلیت جدید مایکروسافت آفیس در آیپد عرضه می شود

مایکروسافت امروز به طور رسمی اعلام کرده است قرار است قابلیت های متنوع و جذابی به بخش آفیس نسخه آیپد اضافه شود که برای کاربران دستگاه ها بسیار جذاب و فوق العاده می باشد که طرفداران زیادی را به خود قطعا اختصاص خواهد داد.

این بروزرسانی دارای پشتیبانی از ماوس می باشد که برای استفاده در تمامی حالت های مایکروسافت آفیس خواهد بود و این باعث می شود تا شاهد یک حالت بسیار فوق العاده و جذاب برای کاربران سیستم عامل iOS باشیم که قطعا عالی و مفید خواهد بود.

همچنین در این بروزرسانی کیفیت نسخه های نرم افزاری این حالت مایکروسافت به شدت افزایش خواهد یافت و طبق گفته مایکروسافت حالت های مختلف دیگری به این بخش اضافه خواهد شد که باعث خواهد شد تا شاهد حالت های مختلف برای این نسخه باشیم.

قابلیت جدید مایکروسافت آفیس به زودی عرضه خواهد شد و کاربرانی که از سیستم عامل iOS استفاده می کنند خواهند توانست از این ویژگی نهایت استفاده را داشته باشند و همین نیز باعث خواهد شد تا ما شاهد چنین حرکت هایی از سوی این شرکت باشیم.

برنامه های ورد،اکسل و پاورپوینت در این بروزرسانی نیز از این پشتیبانی برخوردار خواهند بود و یک حالت بسیار فوق العاده و جذابی ارائه خواهند داد که باعث می شود تا کاربر در کار های مختلف از آن استفاده کند که بسیار مناسب و فوق العاده خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت جدید مایکروسافت آفیس در آیپد عرضه می شود

قابلیت جدید مایکروسافت آفیس در آیپد

علاوه بر ماوس شاهد پشتیبانی از پد لپتاپ در این نرم افزار خواهیم بود که آیپد را به یک لپتاپ کوچک و کاربردی تبدیل خواهد کرد که کاربران این دستگاه به بهترین شکل ممکن خواهند توانسته از این حالت در نرم افزار مایکروسافت آفیس نهایت استفاده را داشته باشند.

همیشه مایکروسافت در بخش آفیس خود بروزرسانی های مختلف و جذابی را ارائه داده است و این بار هدف خود را در بخش سیستم عامل iOS گذاشته است که واقعا هم قابلیتی جذاب و فوق العاده محسوب می شود که این شرکت توانایی اجرایی کردن آنرا به صورت فوق العاده دارد.

هنوز زمان دقیقی برای عرضه این قابلیت مشخص نشده است اما به زودی عرضه خواهد شد و طبق شایعات برای سیستم عامل iOS 13 به بالا خواهد بود که همین نکته باعث افت کیفیت و جذابیت آن می باشد که قطعا باعث خواهد شد تا کاربرانی که از نسخه های پایین استفاده می کنند نتوانند به این بخش دسترسی داشته باشند، این هنوز یک شایعه می باشد و باید منتظر عرضه نسخه نهایی و اطلاعات دقیق این بروزرسانی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر