قابلیت جدید مترجم گوگل “ترجمه صدا” خواهد بود

قابلیت جدید مترجم گوگل

گوگل یکی از قدرتمند ترین شرکت ها در مورد برنامه های کاربردی و خدمات تلفن همراه است. در میان تمام برنامه های کاربردی این شرکت، مترجم گوگل یکی از مواردی است که من به شخصه جز برنامه هایی است که روزانه بیشترین کاربرد را برای من دارد، زیرا موارد بی شماری بوده است که در طول روز از آن استفاده کرده ام، یا با استفاده از آن به عنوان فرهنگ لغت، می دونم که چگونه تلفظ می کنم. یک کلمه به زبان دیگر یا ترجمه متون با دوربین.

علیرغم اینکه یکی از پیشرفته ترین ابزار های ترجمه رایگان است، همیشه کایی برای پیشرفت وجود دارد. و گوگل تصمیم گرفته است با اضافه کردن یک ویژگی فوق العاده که رونویسی و ترجمه فوری است، قدم بعدی را بردارد.

ترجمه متن به زبان های دیگر به مترجم گوگل اضافه می شود

رونویسی متن یکی از مناطقی است که اثبات می کند در سطح بهره وری بیشترین سود را دارد. برنامه های کاربردی مانند ضبط کننده گوگل می توانند آنچه را که ما با متن صحبت می کنیم، نشان دهند، یک ویژگی بسیار مفید اما در هنگام کار با فقط زبان انگلیسی هنوز جایی برای بهبود وجود دارد.

این رونویسی متن با پیشرفتی باورنکردنی شروع به دستیابی به مترجم گوگل می کند و آن این است ک مترجم نه تنها می تواند صدای ما را بفهمد و آن را با متن بنویسد، بلکه می تواند آن متن را به صورت اتوماتیک و به سرعت به زبان دیگری ترجمه کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای استفاده از این عملکرد، لازم است دکمه رونویسی را که در برنامه ظاهر می شود را فشار دهید و شروع به صحبت کنید. در این منو می توانیم یک تم سبک و تاریک را انتخاب کنیم علاوه بر این به سرعت اندازه فونت را تغییر دهیم تا خوانایی آن بیشتر شود.

قابلیت جدید مترجم گوگل

قابلیت رونویسی فوری مترجم گوگل در چه زبان هایی امکان پذیر خواهد بود؟

  • انگلیسی
  • فرانسوی
  • آلمانی
  • هندی
  • پرتغالی
  • روسی
  • اسپانیایی
  • تایلندی

گوگل اعلام کرده است که اگر چه این ویژگی از قبل آماده است، اما در روز های آینده به همه دستگاه های اندرویدی خواهد رسید. برای دسترس به این ویژگی، لازم است که برنامه مترجم گوگل یا همان Google Translate را کاملا نصب و آپدیت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع elandroidelibre

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر