قابلیت جدید گوگل ارث با شناسایی لایه های زمین معرفی شد

قابلیت جدید گوگل ارث با شناسایی لایه های زمین معرفی شد

گوگل مپ یکی از سرویس های بسیار جذاب و عالی گوگل محسوب می شود اما به تنهایی قابلیت های نه چندان جالبی دارد و فقط برخی از مکان ها را به صورت نقشه به کاربر خود نشان می دهد که امروزه این حالت بسیار عادی و خسته کننده شده است.

اما گوگل دست به یک کار خلاقانه زده و با همکاری دانشمندان دانشگاه علوم زمین تگزاس و دانشگاه دالاس که بر روی لایه های عمیق کره زمین تحقیق می کنند دست به همکاری زده است و شاهد ارائه مدارک و اطلاعات بسیار و جذابی از سوی این شرکت هستیم.

در این سرویس تلاش های ۱۰ ساله دانشمندان جمع آوری شده است و تمامی لایه های زمین به صورت یک انفوگرافیک سه بعدی برای کاربران در نرم افزار گوگل ارث نمایش داده می شود که تابحال شاهد چنین حالتی در دیگر سرویس ها نبوده ایم.

قابلیت جدید گوگل ارث با استفاده از روشی به نام وارونگی موج ها با شناسایی زلزله های سطحی تمامی آنها را شناسایی می کند و طبق مطالعات قبلی خود درباره اعماق زمین حالت های مناسبی را برای کاربران خود ارائه می دهند که حالتی مناسب محسوب می شود.

این داده ها که بسیار ارزشمند می باشد در اختیار گوگل قرار داده شده است و این شرکت هم با کمک تیم پردازش خود حالتی بسیار جذاب و سه بعدی را به وجود آورده اند که تمامی بخش های کره زمین را سطح بندی کرده و قسمت های مختلف آنرا برای کاربران به نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت جدید گوگل ارث

همانطور که در ویدیو بالا مشاهده کردید تمامی قسمت های لایه های زمین و حتی اعماق ترین قسمت ها توسط این قابلیت گوگل ارث نشان داده می شود و ما شاهد حضور اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی تیم پردازش رایانه گوگل هستیم.

این شرکت در حال حاضر این قابلیت را به صورت تستی ارائه داده است و گفته می شود بعد از رفع باگ های این برنامه نسخه نهایی برنامه را به صورت یک آپدیت درون برنامه ای ارائه دهد که واقعا عالی و جذاب خواهد بود و قابلیتی بسیار فوق العاده محسوب خواهد شد.

گوگل همیشه برای ارائه دادن خدمات و قابلیت های جذاب جزو شرکت های برتر دنیا بوده و همیشه این روش را در ارائه خدمات خود برای کاربران مختلف نشان داده است و در اثبات آن هیچ حرفی باقی نمی ماند که باید منتظر آن به صورت مستمر باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر