قابلیت جدید گوگل کروم باعث ذخیره نشدن اطلاعات می شود

قابلیت جدید گوگل کروم باعث ذخیره نشدن اطلاعات می شود

قطعا شما اخبار و اطلاعات زیادی درمورد اینکه مرورگر کروم به طور وحشتناکی از حافظه رم شما را اشغال می کند و همین موضوع باعث سنگین شدن بیش از حد دستگاه شما می شود و شما نمی توانید قابلیت های دلخواه خود را به وجود بیاورید.

اتفاقاتی که این شرکت برای بهبود این نرم افزار قدرتمند ارائه داده شاهد اضافه شدن قابلیت های بسیار هوشمندانه و جذاب هستیم که این شرکت می تواند از خود به وجود بیاورد و قطعا شاهد حالت های خاص و بسیار ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود.

ویژگی هایی که این نسخه می تواند به همراه داشته باشد از سرعت بالا و گرفتن کم حجم حافظه می باشد که گوگل با ذخیره نکردن داده های مرورگر می تواند این کار را انجام دهد و در نسخه های جدید شاهد بهره گیری از این قابلیت فوق العاده هوشمندانه خواهیم بود.

قابلیت جدید گوگل کروم باعث می شود تا این نرم افزار به صورت اتوماتیک تمامی داده های شما را طی یک هفته که به صورت اتوماتیک در سیستم ذخیره سازی گوگل کروم جمع آوری شده حذف شود تا سرعت و قدرت بیشتری به این نرم افزار افزوده شود تا عملکرد بهترین داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اتفاقاتی که این شرکت می تواند به وجود بیاورد در بالاترین سطح ممکن ارائه داده می شود و می توان گفت که گوگل می تواند در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش بگذارد و قطعا حالت های قابل توجه و بسیار جالب توجهی را از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای شاهد خواهیم بود.

قابلیت جدید گوگل کروم

قابلیت جدید گوگل کروم

تمامی قابلیت ها و ویژگی هایی که گوگل می خواهد به روی این نرم افزار راه اندازی کند در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و ما شاهد به وقوع پیوستن حالت های بسیار بی نظیر و تایده آل از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای دنیای تکنولوژی خواهیم بود.

تمامی قابلیت ها و اتفاقات به وجود آمده از سوی این شرکت می تواند در بالاترین سطح ممکن ارائه داده شود تا شاهد حالت های بسیار مناسب و ایده آل باشیم که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و قطعا شاهد حالت های ایده آل و هوشمندانه و خاص از سوی این شرکت خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر