قابلیت خانوادگی گوگل Duo عرضه شد : قابلیتی جذاب و خاص

قابلیت خانوادگی گوگل Duo عرضه شد : قابلیتی جذاب و خاص

نرم افزار تماس تصویری گوگل Duo برای سومین ماه متوالی دست به آپدیت زده است و این بار شاهد یک قابلیت دیگر هستیم که برای کاربران زیادی مفید و البته کارآمد خواهد بود، در این بروزرسانی ویژگی های بصری زیادتر از نسخه های قبلی می باشد.

این نسخه با نام خانوادگی عرضه شده است که کاربران در تماس های خانوادگی خود می توانند با نوشتن یادداشت در این اپلیکیشین برای دیگر نوشته هایی را ارسال کنند، همچنین توانایی این را دارند که افکت های مختلفی را برای کاربران به وجود بیاورد.

در نسخه جدید بروزرسانی شده شاهد حالت های مختلف هستیم که باعث می شود تا کاربرانی که کودک خردسال دارند با استفاده از فیلتر های کارتونی اضافه شده به این بخش به نوعی سرگرم شوند و برای خانواده ها کمی جذاب تر از تماس های دو نفره و کاری باشد.

قابلیت خانوادگی گوگل Duo قطعا برای هر کاربری مفید و کاربردی نخواهد بود و کاربران خاص خود را برای استفاده خواهد داشت که طبق گفته های گوگل این بروزرسانی تمرکز ویژه ای برای خانواده ها داشته است که می توانند از طریق این اپلیکیشین با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

بروزرسانی جدید در سیستم عامل های اندروید و iOS موجود می باشد و کاربران با آپدیت کردن اپلیکیشین گوگل Duo می توانند به ویژگی های ذکر شده دسترسی داشته باشند که به نظر حالت های جذاب و خوبی برای این نرم افزار تماس صوتی و تصویری محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت خانوادگی گوگل Duo عرضه شد : قابلیتی جذاب و خاص

قابلیت خانوادگی گوگل Duo اضافه شد

همچنین گوگل اعلام کرده است به زودی شاهد اتفاقات متنوع و جذابی از سوی این شرکت در این اپلیکیشین خواهیم بود که در کل باعث می شود تا رضایت کاربران در استفاده از این نرم افزار زیاد شود و در نتیجه موفقیت زیاد گوگل در اجرا و عرضه این اپلیکیشین می باشد.

علاوه بر قابلیت های گفته شده گوگل در نظر دارد تا کیفیت تماس های تصویری را بیشتر کند تا کاربرانی که در این روز ها با استفاده از این اپلیکیشین کار های خود را انجام می دهند دچار مشکلات ارتباطی از نوع کیفیت و قطعی تصویری نداشته باشند.

گوگل در وبلاگ خود در این باره گفته است: ما می دانیم شما دلتان پیش دوستان و عزیزانتان است اما کمک می کنیم تا از راه دور با آنها ارتباط برقرار کنید و یک مکالمه بسیار خوب و عالی داشته باشید و ارتباط خود را با دوستان خود در این شرایط از دست ندهید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر