قابلیت ذخیره جدید اسپاتیفای با ظرفیت ۱۰ هزار موزیک

قابلیت ذخیره جدید اسپاتیفای با ظرفیت ۱۰ هزار موزیک

اپلیکیشن اسپاتیفای در بخش ذخیره سازی خود دچار تغییراتی شده است که باعث جذابیت بیش از حد این نرم افزار می باشد و همین امر باعث شده است تا شاهد به وجود آمدن حالت های متنوع و فوق العاده ای از سوی این شرکت باشیم.

نرم افزار اسپاتیفای جزو بهترین و البته خاص ترین اپلیکیشن های موسیقی می باشد که طرفداران بسیار زیادی از سراسر دنیا به خود اختصاص داده است و همین نیز باعث شده است تا حالت های متفاوت و جذابی از سوی این شرکت برای کاربران عرضه شود.

این اپلیکیشن یک حالت جذاب دیگری به بخش های خود اضافه کرده است که شاهد ذخیره سازی موسیقی بیش از ۱۰ هزار عدد هستیم که واقعا یک ذخیره سازی ابری فوق العاده ای از سوی این شرکت می باشد که به صورت فوق العاده ای عرضه شده است.

قابلیت ذخیره جدید اسپاتیفای باعث می شود تا کاربران این اپلیکیشن از راحتی بیشتر برخوردار باشند و همین نیز باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار متنوع و خاصی از سوی اسپاتیفای برای کاربران خود باشیم که واقعا عالی و خاص می باشد.

یکی دیگر از قابلیت های جدید این اپلیکیشن وجود بخش های گرافیکی متنوع برای بخش های متفاوت خواهد بود که اسپاتیفای برای بخش هایی مانند موزیک ویدیو و آرشیو خواننده ها در نظر گرفته است که باعث زیبایی ظاهری اپلیکیشن نیز خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت ذخیره جدید اسپاتیفای با ظرفیت 10 هزار موزیک

قابلیت ذخیره جدید اسپاتیفای

این حالت بسیار جذاب می باشد و باعث خواهد شد تا اسپاتیفای یک حالت فوق العاده ای برای خود داشته باشد و واقعا هم حالتی بسیار جذاب و عالی محسوب می شود که می تواند برای کاربران زیادی بسیار مفید و قابل توجه باشد.

بنده به شخصه از این حالت جدید استقبال می کنم و برای من که استفاده از موسیقی یک عادت روزانه شده است و انتخاب آهنگ فضای زیادی می خواهد می توان از بخش و حافظه ابری این شرکت استفاده کرد و بهترین خروجی را دریافت کرد.

اسپاتیفای این حالت را بر روی سرور های ابری خود پیاده سازی می کند که باعث جذابیت بیش از حد و فوق العاده این شرکت می باشد که باعث خواهد شد تا اسپاتیفای بار دیگر در میان طرفداران خود از محبوبیت بیش از حد بهره مند شود و قطعا حالتی بسیار جذاب و فوق العاده برای این اپلیکیشن خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر