قابلیت فیلمبرداری آموزشی در آیفون های نسل جدید

قابلیت فیلمبرداری آموزشی در آیفون های نسل جدید

فیلم سازان تازه کار ممکن است بخواهند نگاهی سریع به آخرین تبلیغات اپل (در بالا) برای گوشی آیفون ۱۲ پرو که اخیراً راه اندازی شده است ، انجام دهند.

با عنوان ساخت فیلم هایی مانند فیلم ها ، ویدئوی ۷۰ ثانیه ای از طریق تعداد زیادی صحنه کوتاه نشان داده می شود که روش های مختلفی را برای ایجاد یک عکس دراماتیک برای تلاش بعدی فیلم شما نشان می دهد.

در حالی که این تبلیغ توانایی جدید آیفون در فیلمبرداری ، ویرایش و پخش در Dolby Vision را بازگو می کند ، این محتوا همچنان برای هر فیلمساز آماتوری – با هر نوع تلفن هوشمند یا دوربینی – مفید است که به دنبال الهام گرفتن از عکس های خود است.

این ایده ها بیشتر اکشن محور هستند و شامل حرکاتی مانند پایین آمدن ، استفاده از مونوپاد و گیمبال ، ردیابی سوژه ها در انقباض های مختلف مبتنی بر چرخ و حتی استفاده از شهرهای مدل مینیاتور برای عکس های چشمگیر “هوایی” است.

ویدئوی اپل همچنین نشان می دهد که چگونه می توان با اتصال گوشی خود به یک خط ماهیگیری و انداختن آن در فضای نسبتاً کمی ، به یک دیدگاه چشمگیر نیز دست یافت ، اگر بخواهید از آیفون ۱۲ پرو گران قیمت استفاده کنید ، ممکن است بخواهید AppleCare خود را بررسی کنید طرح هنوز معتبر است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای لذت بیشتر در کادربندی ، این بار در قالب عمودی ، یکی دیگر از تولیدات سبک فیلم را که اوایل سال جاری توسط اپل منتشر شد ، ببینید.

قابلیت فیلمبرداری آموزشی در آیفون های نسل جدید

قابلیت فیلمبرداری آموزشی در آیفون های نسل جدید

این فیلم نه دقیقه ای ساخته کارگردان برنده جایزه اسکار دیمین شزل است – که بیشتر او را با بازدیدهایی مانند La La Land و Whiplash می شناسند – که از آیفون ۱۱ پرو برای ثبت تصاویر جذاب این عکس در تبلیغات آیفون استفاده کرده است.

مطمئناً ، اگر تلفن یا دوربین شما به درستی ضد آب است ، روشهای بیشتری برای خلاقیت دارید ، همانطور که فردریک ون استریدونک ، فیلمساز مقیم لندن ، با این تلاش غریب نشان می دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر