قابلیت لایو ویوو گوگل مپ بهتر می شود

قابلیت لایو ویوو گوگل مپ بهتر می شود

شرکت گوگل اعلام کرده به زودی قابلیت های جدید به نقشه این شرکت اضافه خواهد شد و می توان گفت یکی از کاربرد های بسیار ایده آل و خاص این شرکت بهره گیری از قابلیت های منحصر به فرد و ایده آل می باشد که توسعه داده خواهد شد.

گوگل حالت های بسیار مناسب و خاصی را برای گوگل مپ در نظر گرفته و یکی از ویژگی های خاص و جذاب این نقشه، سازگاری کامل با نسخه جدید لایو ویوو یا همان پخش زنده نقاط مختلف دنیا می باشد که به بهترین شکل ممکن اجرا خواهد شد.

همچنین شرکت گوگل اعلام کرده قابلیت های مناسبی از خود در این بخش به اجرا در خواهد آورد که باعث بهبود کیفیت و همچنین کارایی این ویژگی منحصر به فرد و ایده آل گوگل خواهد بود که بهترین حالت خود را برای کاربران خود به ارمغان خواهد آورد.

قابلیت لایو ویوو گوگل مپ قرار است با کلی تغییرات و قابلیت های منحصر به فرد و ایده آل همراه باشد و می توان گفت یک اتفاق بسیار هوشمندانه و جذاب از سوی این شرکت محسوب می شود که توانسته در ایده آل ترین حالت ممکن آنرا اجرایی و نهایی کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اتفاقاتی که از سوی شرکت گوگل شاهد هستیم نشان دهنده قابلیت های مناسب و خاص می باشد که این شرکت را نسبت به دیگر رقبای خود بسیار حرفه ای و پیشرفته می کند و می توان گفت یکی از ایده آل ترین اتفاقات ممکن دنیای فناوری و تکنولوژی می باشد.

قابلیت لایو ویوو گوگل مپ

قابلیت لایو ویوو گوگل مپ

این قابلیت قرار است با کلی تغییرات جذاب و مناسب همراه باشد و یکی از ویژگی های خاص آن بهره گیری از حالت های مناسب و خاص می باشد که این شرکت توانسته آنرا راه اندازی کند و شاهد یک اتفاق بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری هستیم.

این بخش از گوگل مپ با تغییرات اساسی همراه خواهد بود و به صورت آپدیت جدید از سوی گوگل ارائه داده خواهد شد تا کاربران نهایت استفاده را از این بخش داشته باشند و به طور کلی شاهد یک اتفاق بسیار هوشمندانه و ایده آل از سوی این شرکت خواهند بود.

ـــ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ـــ

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر