قابلیت مراقبت فیس بوک با طراحی خاص عرضه می شود

قابلیت مراقبت فیس بوک با طراحی خاص عرضه می شود

فیس بوک همیشه برای اینکه کاربران خود را درسطح راضی نگه دارد، آپدیت های مختلف و متنوع را عرضه کرده است که هرکدام از آنها برای بخشی از کاربران این پیام رسان مفید بوده است و کارایی بسیار زیادی نیز داشته اند.

این بار نیز این شرکت دست به تغییراتی در بخش مسنجر و برنامه اصلی خود کرده است و یک قابلیت جدید را با عنوان “مراقبت” عرضه کرده است که برای کاربران قطعا جذاب و خاص می باشد و قرار است به عنوان یک برنامه غیر کاربردی و اصلی برای فیسبوک مسنجر و خود فیس بوک عرضه شود.

در این قابلیت که به شکل یک ایموجی که قلب را در آغوش گرفته است عرضه می شود، کاربران می توانند به افرادی که به آنها علاقه دارند و یا می خواهند در این شرایط برای افراد مختلف ابراز علاقه کنند می توانند از این قابلیت فیس بوک نهایت استفاده را ببرند.

قابلیت مراقبت فیس بوک در بخش های اولیه خود با حمایت های بسیار زیادی همراه بوده است و کاربران زیادی از این برنامه استقبال کرده اند و این نشان می دهد که فیس بوک به برنامه خود دست یافته است و توانایی این را دارد که یک قابلیت را برای کاربران خود ارائه دهد.

این امکان برای تمامی پلتفرم های فیس بوک عرضه شده است و بر روی پلتفرم های مختلفی همچون موبایل و دسکتاپ قابل نمایش می باشد و کاربران می توانند از آن استفاده کنند که قطعا یک ویژگی جذاب و خاصی می باشد که فیسبوک در پیش گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت مراقبت فیس بوک با طراحی خاص عرضه می شود

قابلیت مراقبت فیس بوک

الکساندر وویکا مدیر نرم افزار فیس بوک درمورد این قابلیت: ما این ویژگی را برای اینکه کاربران نمی توانند از نزدیک به دیدار دوستان و یا خانواده خود بروند راه اندازی کرده ایم تا بتوانند از این طریق علاقه خود را به افرادی که آنها را دوست دارند اعلام کنند.

همچنین این شخص اعلام کرده است که به زودی شاهد قابلیت های جدید و زیادی در این باره خواهیم بود که فیس بوک در نظر دارد آنرا برای کاربران خود عرضه کند و قطعا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و خاصی خواهیم بود که این شرکت در نظر دارد تا همه این برنامه ها را به مرحله اجرا دربیاورد.

این قابلیت امروز به صورت آزمایشی عرضه شد و بعد از مدت زمان کوتاهی توسط فیس بوک برداشته شد، در همین چند ساعت اولیه بازخورد های بسیار مثبتی از خود به ثبت رساند که باعث شد تا این شرکت اعلام کند تا چند روز آینده به طور رسمی این قابلیت را اجرایی خواهد کرد، نظر شما درمورد این قابلیت ها و آپدیت های متنوع فیس بوک چه می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر