قابلیت نقشه جدید گوگل مپ برای رفع ویروس کرونا

قابلیت نقشه جدید گوگل مپ برای رفع ویروس کرونا

گوگل مپ جزو برنامه های کلیدی و پرکاربرد دنیای امروزی بوده است و افراد بسیار زیادی با استفاده از این قابلیت بسیار فوق العاده گوگل به خواسته های خود می رسند و گفته می شود قرار است به زودی قابلیت های جدید دیگری برای این نرم افزار ارائه شود.

طبق گفته های رئیس بخش فنی گوگل، نقشه جدیدی تا فردا بر روی این پلتفرم ایجاد خواهد شد که قابلیت های بسیار زیادی به همراه خواهد داشت و گفته می شود قابلیت خوب و عالی خواهد داشت که در این شرایط نیز بسیار کاربردی و جذاب می باشد.

شرکت گوگل قرار است با اضافه کردن نقشه های جدید به گوگل مپ خانه نشینی ها را برای افراد و کاربران خود بسیار راحتتر بکند، در این بروزرسانی قرار است رستوران های محلی و غذاخوری های نزدیک را نسبت به موقعیت کاربر نشان دهد که قابلیت خوبی به نظر می رسد.

قابلیت نقشه جدید گوگل مپ بسیار زیاد می باشد و یکی از آنها این می باشد که آدرس های نزدیک مورد نیاز کاربر را به آن نشان می دهد تا زمان زیادی را در بیرون از خانه برای پیدا کردن محل خود صرف کند و بتواند در زمان بسیار پایین مکان مورد نظر را به دست بیاورد.

آپدیت جدید نقشه گوگل برای تمامی سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر شده است و کاربران هر دو پلتفرم می توانند با بروزرسانی کردن این اپلیکیشین ها از طریق فروشگاه های نرم افزاری خود از کارایی های بی نظیر این اپلیکیشین استفاده کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت نقشه جدید گوگل مپ برای رفع ویروس کرونا

قابلیت نقشه جدید گوگل مپ

این بروزرسانی با نشان دادن فروشگاه ها و رستوران های باز و فعال نزدیک به کاربر این اجازه را به او دهد که بتواند در زمان بسیار کمتری به رستوران و یا فروشگاه مراجعه کند و بتوانند بدون صرف کردن زمان زیاد در بیرون از خانه کار های خود را انجام دهند.

یکی از مهم ترین معایب این بخش و آپدیت این می باشد که در هر کشور باید به طور کامل باید شرکت های خدمات دهنده مانند اوبر خدمات دهی کنند که از کارایی این محصول به طور شگفت انگیزی میکاهد که واقعا زمان زیادی نیاز دارد.

مانند اینکه اوبر تمامی فروشگاه ها را شناسایی کند و با قرار دادن مارک خود در گوگل مپ بر روی فروشگاه ها و رستوران ها نشان دهد آنها برای خدمات دهی آماده هستند که زمان زیادی را برای این صرف خواهند کرد که باید منتظر ماند و دید که چگونه پیش خواهد رفت.

در ایران نیز شرکت تپسی و اسنپ در حال کار بر روی این پروژه می باشند که به جای جابه جا کردن افراد، برای آنها کالا و یا وسایل مورد نیاز آنها را تهیه کنند و برای آنها در درب منزل تحویل دهند تا رفت و آمد در سطح شهر ها به پایین ترین حد ممکن برسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر