قابلیت های جدید اسپیکر گوگل برتری زیادی بر آمازون اکو دارد

قابلیت های جدید اسپیکر گوگل برتری زیادی بر آمازون اکو دارد

بعد از اینکه در سال ۲۰۱۶ گوگل با معرفی اسپیکر خانگی خود، برتری خود را در نسبت به آمازون اکو نشان داد و گفته میشد که این محصول گوگل برتری زیادی بر محصول خانگی آمازون داشت. اما با توجه به تبلیغات گسترده آمازون برای محصول خود موجب شد محصول گوگل از بین برود و عملا یک کالای بی مصرف شد. اما گوگل دست از تلاش نکشید تا امسال به موقعیت این محصول دست یافت.

گوگل در رویداد Made by Google بعد از گذشت سه سال توانست محصول  Nest Wifi خود را معرفی کند، این محصول با امکانات و قابلیت های ویژه و بروز و متناسب با خانه های امروزی ساخته و تولید خواهد شد. این اسپیکر خانگی قابلیتی دارد که حتی در آمازون اکو نیز وجود ندارد، همین امر باعث شده است تا بیشتر کارشناسان این محصول را قدرت اول گوگل برای سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ بدانند.

مدیرعامل گوگل این محصول را با مشخصات زیر و با قابلیت های متنوع ارائه کرد: وی افزود این محصول به هیچ خط روتر یا خط شبکه ای خاصی وصل نیست و با داشتن شبکه داخلی و wifi با ارائه دادن امکانات ویژه هنگام وصل شدن خدمات بهتری را ارائه می کند. این محصول به هیچ شبکه خاصی متصل نیست و با داشتن چیپست داخلی به وای فای خانه وصل می شود. اسپیکر گوگل با داشتم امکانات داخلی به هر مدل وای فای و یا مودمی متصل می شود.

به گفته مدیرعامل گوگل این محصول با ۸۵ درصد روتر ها و وای فای داخل خانه متصل و پایر می شود،طبق گفته های گوگل این محصول با استاندار آی پی IEEE 802.11s به بیشتر مودم ها ست می شوند. همین امر باعث شده است تا این محصول به یک محصول آی پی دار و قدرتمند تبدیل شود.

قابلیت های جدید اسپیکر گوگل برتری زیادی بر آمازون اکو دارد

ویژگی های اسپیکر گوگل

این اسپیکر گوگل  ویژگی ها و قابلیت های زیادی دارد و مهم ترین و بهترین ویژگی این محصول برقراری ارتباط قدرتمند این محصول با دیگر شبکه های اتصالی است که در کمتر محصولی دیده می شود. گوگل با استفاده از قطعه های سخت افزاری قدرتمند و ویژه توانسته است این ارتباطات را قدرتمندتر از محصولات الکترونیکی کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت ویژه دیگر این محصول پشتیبانی از خدمات شرکت Zigbee، این خدمات به منظور بهبود ارتباطات ماهواره ای و درون شبکه ای است که این شرکت ارائه می کند، نکته قابل توجه این است که محصولات آمازون اکو و اپل از این خدمات پشتیبانی نمی کنند و این نکته موفقیت گوگل نسبت به سایر محصولات هم رده خود است که سال ها شاهد این موفقیت نبوده ایم. اسپیکر گوگل دارای این ویژگی ها نیز می باشد.

چاندرا مدیر کل محصولات گوگل درباره ظاهر این محصول اینگونه می گوید: ما این محصول را به گونه ای طراحی کرده ایم که کاربران و خریداران می توانند در تمامی مناطق خانه از آن استفاده کنند و می توانند حتی به عنوان بخشی از دکور و دیزایین خانه از این محصول استفاده کنند. همچنین افزود: این محصول با جنس های مختلف ترکیب و ساخته شده است.

همین امکانات و قابلیت های ظاهری و سخت افزاری است که این محصول را به عنوان جادوی گوگل معرفی می کند، خبر این محصول میان سایت های معروفی همچون ورج و cnet پیچیده است و این اسپیکر را با عنوان های افسانه نام می برند که نشان از نفوذ این محصول میان کارشناسان و مردم می باشد.

قابلیت های جدید اسپیکر گوگل برتری زیادی بر آمازون اکو دارد

مشخصات سخت افزاری اسپیکر nets

گوگل برد استفاده از این محصول را با روتر یا همان مودم را ۳۰۰ متر تا ۷۰۰ متر عنوان کرده است و ادعا می کند که این محصول می تواند با شبکه های دیگری نیز خارج از خانه اتصال بر قرار کند که می توان گفت در این بخش نیز گوگل پیشرفت زیادی داشته است. این محصول با داشتن یک روتر داخلی برای برقراری ارتباطات ضعیف خیلی بهتر و قوی تر خواهد بود.

این محصول در رنگ های سفید ، آبی و مرجانی عرضه خواهد شد، این محصول با قیمت تقریبی ۱۶۹ دلار و با اضافه شدن یک امکان دیگر با قیمت ۲۶۹ دلار و با اضافه شدن تمامی امکانات و قابلیت ها با قیمت ۳۴۹ دلار به فروش خواهد رسید. این قیمت ها برای چنین محصولی با این امکانات واقعا عالی و ایده آل به نظر می رسد و بهتر از این قیمت گذاری نمی توان گذاشت. اسپیکر گوگل نیز از قیمت های متناوبی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

وبلاگ خبری گوگل این محصول را از هفته گذشته به پیش فروش گذاشته بود و از امروز نیز به صورت رسمی تمامی محصولات را با موجودیت کامل به فروش خواهد گذاشت و در ۴ کشور و تا چهارم نوامبر عرضه و انتشار خواهد شد. این محصول تا سال آینده در تمامی کشور ها وجود خواهد داشت.

۹۸%
یک محصول تمام عیار

قابلیت های جدید اسپیکر گوگل برتری زیادی بر آمازون اکو دارد

این محصول با داشتن طراحی زیبا و استفاده از امکانات دیگر تبدیل به یک محصول پر قدرت و با صرفه در دنیای وسایل الکترونیکی شده است. و برای خرید یک محصول مورد اطمینان و قابل قبول به حساب می آید و انتخاب مناسبی به شمار می آید.

  • طراحی
  • کیفیت ساخت
  • امکانات اضافی
  • قیمت
  • اتصالات
منبع pcworld

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر