قابلیت های جدید اپلیکیشن زوم برای راحتی کاربران

قابلیت های جدید اپلیکیشن زوم برای راحتی کاربران

اپلیکیشن زوم با محوریت های مختلف برای ارائه قابلیت های هوشمندانه برای کاربران خود قام برداشته و حالا با نزدیک شدن به آخر های پاندمی کرونا شاهد اضافه شدن ویژگی های نرم افزاری و بسیار کاربردی هستیم که در دستور کار این شرکت قدرتمند قرار گرفته است.

حالت های ایجاد شده برای این شرکت در بهترین حالت خود قرار خواهد داشت و ترکیب بسیار ایده آل به همراه خواهد داشت و می توان گفت خروجی جذابی به همراه خواهد داشت و قطعا ترکیب بسیار مناسب در کنار حالت فوق العاده ای خواهد داشت.

عملکرد مثبت و بسیار هوشمندانه اپلیکیشن زوم برای کاربران خود در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و قطعا ترکیب هوشمندانه و بسیار خاصی به همراه خواهد داشت که می توان گفت این شرکت حالت های جذاب دیگری از خود به نمایش خواهد گذاشت و نتیجه خوبی به دست خواهد آورد.

قابلیت های جدید اپلیکیشن زوم برای ارائه توانایی های هوشمندانه برای کاربران ارائه داده می شود و با آپدیت جدید شاهد قابلیت های جذابی مانند اضافه شدن ترکیب های صوتی و تصویری خواهیم بود که در نسخه های قبلی کاربران زیادی مشکل های خاصی با این بخش داشتند.

زیرنویس های بسته شده به زودی در بزرگنمایی در دسترس خواهند بود. برنامه کنفرانس ویدئویی اعلام کرده است که تلاش می کند زیرنویس های بسته شده خودکار را تا پاییز سال ۲۰۲۱ در دسترس همه کاربران خود قرار دهد.

قابلیت های جدید اپلیکیشن زوم

در حال حاضر ، ویژگی داخلی AI-در پشت دیوارپوش قفل شده است و فقط دارندگان حساب های پولی می توانند به آن دسترسی داشته باشند – اشتراک بزرگنمایی برای هر مجوز حداقل ۱۵۰ دلار در سال هزینه دارد. همه افراد باید با تایپ کردن آنها یا استفاده از خدمات شخص ثالث ، زیرنویس های خود را ارائه دهند.

در تلاش برای کمک به دارندگان حساب رایگان که نیاز به رونویسی مستقیم دارند ، مانند افرادی که دچار کم شنوایی هستند ، Zoom درخواست های زیرنویس بسته شده خودکار را تا پاییز و زمانی که ویژگی تمام شود ، می پذیرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر